• Головна
  • «Укрнафта» втримала видобуток у 2021 році
12:33, 2 лютого 2022 р.

«Укрнафта» втримала видобуток у 2021 році

У 2021 році компанії вдалося зберегти виробничі показники на рівні 2020 року.

Так:

  • ПАТ «Укрнафта» видобуло 1499 тис. т нафти та конденсату та 1117 млн м3 газу, перевищивши затверджений виробничий план на 2,3% та 10,6% відповідно;
  • середньодобовий видобуток нафти з конденсатом та природного газу демонстрував стабільне зростання протягом року;
  • виробництво скрапленого газу у січні-грудні становило 117,7 тис. т, що на 10,7% більше запланованих показників.

«Укрнафті» вдалося досягти збільшення середньодобового видобутку завдяки підвищенню операційної ефективності при роботі на фонді свердловин: переходу на нові продуктивні горизонти, оптимізації капітальних та поточних ремонтів перспективних свердловин, заміні критично зношеного обладнання. У грудні компанія завершила буріння та ввела в експлуатацію нафтову свердловину на Верхньомасловецькому родовищі у Сколівському районі Львівської області. Свердловина №103 виправдала очікування – її добова продуктивність становить 29 т нафти.

У 2021 році «Укрнафта» завершила капітальний ремонт (КРС) на 143 свердловинах, вивела з бездії 62 свердловини, виконала 4 окремі операції з використанням колтюбінгової установки, 32 колтюбінгові операції у складі комплексних робіт з капітального ремонту свердловин, а також 5 колтюбінгових операцій для зовнішніх замовників. Крім цього, Управління нафтопромислового сервісу провело 8 ГРП. Шляхом проведення організаційно-технічних заходів вдалося додатково отримати 199,8 тис. т нафти та конденсату та 131,8 млн м3 природного газу.

«Укрнафта» втримала видобуток у 2021 році, фото-1

«Укрнафта завершила 2021 рік із гідними виробничими результатами.Нам вдалося утримати видобуток газу та нафти з конденсатом, наростити виробництво скрапленого газу. Більшість наших родовищ перебувають у пізній стадії розробки, тому утримання видобутку за таких умов – непросте завдання. Ми довели, що можемо працювати в непростих геологічних умовах, застосовувати складні технології та вибирати найперспективніші проєкти, що дають максимальний результат», – підсумував Сергій Наслєдніков, Заступник Голови Правління, Виконавчий Віцепрезидент з питань видобутку та переробки.

За матеріалами пресслужби ПАТ «Укрнафта»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...