• Головна
  • У Сумах відбулися збори щодо визначення кандидатів до нового дорадчого органу
10:00, 20 січня

У Сумах відбулися збори щодо визначення кандидатів до нового дорадчого органу

Збори ініціативної групи щодо визначення кандидатів до Консультативної ради у справах захисників України, ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України при Сумському міському голові відбулися в Сумах.

Участь у них взяли заступник міського голови Віра МОТРЕЧКО, начальник правового управління Олег ЧАЙЧЕНКО, заступник директора департаменту соціального захисту населення Алла КОТЛЯР, представники інститутів громадянського суспільства, діяльність яких пов’язана із захистом прав і свобод захисників України, ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України.

Віра Мотречко повідомила присутнім, що міським головою видано розпорядження від 31 грудня 2021 року № 435-Р «Про Консультативної ради у справах захисників України, ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України при Сумському міському голові», яким затверджено Положення про Консультативну раду. Вона сказала, що збори організовано з метою визначення процедури щодо формування персонального складу цього дорадчого органу.

Також збори мали на меті обговорення широким загалом пунктів Положення, а також можливих змін та доповнень до нього.

У ході зборів було вирішено силовим структурам та їх відповідним громадським організаціям подавати знеособлені (кількісні) списки, без особистих даних, представників, які хотіли б стати членами Консультативної ради.

Більшістю голосів присутніх було обрано кінцеву дату прийому відповідних документів до представництва у Консультативну раду – 17 січня 2022 року.

Олег Чайченко повідомив, що подані документи будуть перевірені (протягом тижня) правовим управлінням та департаментом соціального захисту населення з метою унеможливлення подвійного представництва (наприклад, від силових структур і їх ГО одночасно).

Окрім того, було створено робочу групу щодо обговорення затвердженого Положення про Консультативну раду та внесення змін до нього. До її складу було включено також представників від ГО захисників України, від силових структур, від добровольців та волонтерів, від сімей загиблих (померлих) учасників АТО та від виконавчого комітету міської ради.

Також у ході зборів обговорили питання створення єдиного реєстру учасників АТО/ООС Сумської міської територіальної громади та вивчення потреб формувань територіальної оборони.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...