• Головна
  • Протягом 2021 року на Сумщині за порушення міграційного законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто майже пів тисячі осіб
14:48, 13 січня

Протягом 2021 року на Сумщині за порушення міграційного законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто майже пів тисячі осіб

Одним із головних пріоритетних напрямків діяльності міграційної служби є і надалі залишається боротьба з незаконною/неврегульованою міграцією.

Так, протягом 2021року на території Сумщини працівниками Управління ДМС у Сумській області спільно з представниками національної поліції, прикордонної служби, держпраці та служби безпеки України в області перевірено десятки місць громадського харчування, ряд торгівельних та розважальних закладів, закладів освіти, гуртожитків, готелів, ринків, авто – та залізничних вокзалів та зафіксовано 471 факт порушень міграційного законодавства.

Порядок притягнення осіб, які порушили законодавство України у сфері міграції, до відповідальності регулюється кодексом України про адміністративні порушення.

Відтак, протягом минулого року 386 адміністративних протоколів складено застаттею 203 КУпАП, тобто за «порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України».

181 - одно особа з 386 – ти порушників проживали на території Сумської області в статусі «неврегульованих мігрантів». Решта - 205 осіб своєчасно не вжили заходів щодо своєчасної реєстрації місця проживання, обміну документів, що дають право на проживання в Україні у зв’язку з закінченням їх терміну дії, отримання дозвільних документів на працевлаштування.

Ще 2 особи протягом минулого року здійснили порушення за статтею 203 (1) кодексу України про адміністративні порушення – тобто невиконали рішення про заборону в’їзду в Україну.

5 осіб притягнуто до відповідальності за статтею 204 КУпАП (порушення порядку працевлаштування, прийняття на навчання, надання житла, реєстрації іноземців та осіб без громадянства та оформлення для них документів).

78 протоколів про адміністративні порушення складено за невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців і осіб без громадянства стаття 205 КУпАП.

Окрім заходів адміністративного впливу стосовно іноземців – порушників прийнято 172 рішення про їх примусове повернення до країни походження, 136 з яких вже виконано.

Стосовно десятьох неврегульованих мігрантів застосовано процедуру видворення за межі території України в примусовому порядку.

До пунктів тимчасового перебування іноземців поміщено 8 іноземних громадян.

59 іноземцям – порушникам міграційного законодавства заборонено в’їзд на територію України терміном від 3 до 10 років.

Сума накладених адміністративних стягнень на порушників міграційного законодавства протягом 2021 року склала 911 770 гривень, 842 920 з яких вже сплачено до державного бюджету України.

Заходи, спрямовані та боротьбу та протидію явищам незаконної/неврегульованої міграції на території Сумської області триватимуть і надалі. Якщо ви володієте інформацією щодо незаконного перебування іноземних громадян на території нашого регіону чи будь яких інших порушень міграційного законодавства – повідомте нас про це за телефоном 61 – 12- 50 або через приватні повідомлення на нашій сторінці у facebook.

Нагадуємо, консультації з питань оформлення дозвільних документів на право проживання в Україні можна отримати в усіх без виключення підрозділах Управління, у відділі у справах іноземців та осіб без громадянства офлайн (з дотриманням протиепідемічних заходів) або за номером телефону 61 – 10 – 35.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...