
фотофакт
15:48, 5 січня 2022 р.
У Глухові собака, рятуючись від холоду, влаштувалася на нічліг у різдвяному вертепі
фотофакт

З настанням зими холодно стало і людям, і тваринам. І якщо у городян є можливість сховатися від холоду, снігу та дощу в магазині, теплій затишній квартирі, то бездомним собакам та котам подітися нікуди. Ось і шукають затишні місця, щоб погрітися.
Днями чотирилапий друг був помічений у різдвяній декорації-вертепі. Тут на солом’яній підстилці пес вмостився на нічліг.
«Він там я так зрозуміла живе, скільки повз не проходила цей песик весь час там був, – прокоментувала глуховчанка Анна Сметана фото у гурті “Добре серце Глухів”.
Свята закінчаться, декорації покинуть парк та тварині доведеться шукати інше тепле місце, пише hlukhiv.info.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:51
Вчора
ТОП новини
Росіяни скинули 3 КАБа на Зарічний район Сум
Оновлюється
Оголошення
09:42, 2 липня
09:31, 3 липня
6
01:24, 5 липня
3
12:19, 11 липня
116
12:49, 3 липня