
17:00, 30 грудня 2021 р.
У сервісному центрі МВС № 5945 м. Шостка намагалися зареєстувати автомобіль з «перебитим» номером кузову

До територіального сервісного центру МВС № 5945 (м. Шостка) звернувся громадян з питань перереєстрації автомобіля марки ВАЗ 99 моделі. Але реєстраційну операцію довелось припинити, так як виявлено, що номер панелі з номером кузова вверена саморобним способом.
За даним фактом було проінформовано працівників поліції, зібрано первинні матеріали, які передано до Шосткинського відділу поліції ГУНП в Сумській області, для прийняття рішення згідно чинного законодавства.
У сервісному центрі МВС нагадують, що аби вберегти себе від придбання «проблемного» транспортного засобу варто звернутись саме до сервісного центру МВС для оформлення договору купівлі-продажу та перереєстрації авто в присутності продавця та покупця. Важливою процедурою в даному процесі буде проведення фахівцями Експертної служби МВС огляду або експертного дослідження транспортного засобу.
З початку року в сервісних центрах МВС Сумщини під час надання послуг було виявлено більше, ніж 21 авто, в яких були змінені або підроблені номери агрегатів.
Отримати додаткову інформацію та консультацію можна за номером: (044) 290 19 88 або в повідомленнях на офіційнійФейсбук-сторінці ГСЦ МВС.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:58
19 грудня
17:56
19 грудня
Підприємець із Сум запустив Digital-академію AFFX: гранти для військових, соціалізація та працевлаштування для студентів
Новини компаній
17:00
19 грудня
16:51
19 грудня
ТОП новини
Оголошення
12:04, 18 грудня
12:29, 14 грудня
19