
08:30, 29 грудня 2021 р.
У Сумах можуть взяти під варту забудовника, якого підозрюють у шахрайстві

У Сумах забудовника, якого підозрюють у шахрайстві в особливо великих розмірах, можуть взяти під варту. Як розповіла Суспільному речниця обласної прокуратури Наталя Науменко, клопотання про зміну запобіжного заходу подали 28 грудня.
“До суду направлено клопотання про зміну підозрюваному в шахрайстві запобіжного заходу з цілодобового домашнього арешту на тримання під вартою. Підставою для такого клопотання послугував той факт, що підозрюваний залишив місце проживання без дозволу. Відтак порушив умови запобіжного заходу”, — сказала Науменко.
Раніше Суспільне розповідало, що Фірма "Сумчани СД", директором якої є підозрюваний, мала багатоквартирні будинки за двома адресами у Сумах. За договорами, укладеними між людьми та забудовником, секція одного з житлових комплексів мала бути здана у березні 2021 року, іншого — у листопаді 2020 року.
Адвокат забудовника, Андрій Гулаков, вважає, що ніяких порушень не було і підстав для зміни запобіжного заходу його клієнту немає.
Клопотання слідчого розглянуть 29 грудня о 9.00 в Ковпаківському районному суді Сум .
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
20:26, 16 грудня
20:26, 16 грудня
20:26, 16 грудня
20:26, 16 грудня
20:26, 16 грудня