• Головна
  • За прикладом Сумщини працюватимуть індустріальні парки України
09:00, 7 червня 2013 р.

За прикладом Сумщини працюватимуть індустріальні парки України

Під час наради з питань створення та розвитку індустріальних парків, яка відбулася під головуванням Прем’єр-міністра України, голова Сумської облдержадміністрації презентував досвід регіону.

Виступ Юрія Чмиря планувався як єдиний з областей, так як Сумщина першою на рівні держави розпочала успішну реалізацію проекту розвитку мережі індустріальних парків.

«Перспективним на території Сумщини є шосткинський індустріальний парк "Свема". Це комплекс з потужною виробничою інфраструктурою, в який уже сьогодні інвестують світові компанії. Нам вдалося створити систему взаємодії "Наука – виробництво – влада", на території відкрито навчально-лабораторний корпус Шосткинського інституту з бізнес-інкубатором, он-лайн студією та електронною бібліотекою», – проінформував Юрій Чмирь.

За словами губернатора, область не зупиняється та йде далі, розширюючи мережу. На сьогодні створюється індустріальний парк в місті Тростянець за типом "greenfield" (вільної від забудови площадки).

«Розуміємо: бізнес завжди працює там, де краще. Сумщина поставила собі завдання дати можливість інвесторам ефективно реалізувати свої проекти. Така співпраця влади та бізнесу дає більше, ніж стабільний розвиток економіки, це – соціальна відповідальність. Інвестори займаються благоустроєм території, і люди їм за це вдячні», – підкреслив губернатор.

За дорученням Прем’єр-міністра України Миколи Азарова уже найближчим часом на Сумщині працюватиме робоча група профільного міністерства. Фахівці вивчатимуть роботу індустріальний парків та соціальний ефект, щоб у подальшому тиражувати досвід Сумщини для всієї України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...