• Головна
  • Студенти Сумського державного університету взяли участь у І Міжнародному фестивалі «Таврические встречи»
Новини компаній
10:00, 6 червня 2013 р.

Студенти Сумського державного університету взяли участь у І Міжнародному фестивалі «Таврические встречи»

Новини компаній

Студенти Сумського державного університету взяли участь у І Міжнародному фестивалі «Таврические встречи», який відбувся у м. Сімферополь з 27 травня по 03 червня. На творчу зустріч з’їхалась талановита молодь з України, Росії, Білорусії, Казахстану, Естонії. 175 учасників творчих колективів, вік яких з 5 до 30 років, представляли свої таланти у різних номінаціях: академічний, народний, естрадний і джазовий вокал, класична, народна і сучасна хореографія. Оцінювало виступи учасників високоповажне і кваліфіковане журі, у складі якого працювали: Валерій Буймистер – народний артист України, професор кафедри сольного співу Національної музичної академії Украини ім. П.І. Чайковського (Київ); Шахімардан Абілов – Заслуженний артист Республіки Казахстан, професор Казахської національної консерваторії ім. Курмангази, соліст Державного академічного театру опери і балету ім .Абая (Алма-Ата, Казахстан); Ольга Градовська - лауреат міжнародних конкурсів та фестивалів, солістка оперної студії Кримської державної філармонії, викладач вокалу Кримського університету культури, мистецтв і туризму, викладач вокалу Сімферопольского музичного училища (м.Сімферополь); Вікторія Касьянова – заслуженний діяч мистецтв України, кавалер ордена Святої Варвари, доцент НПУ ім. М.Драгоманова та Київського університету ім. Б. Гринченка, художній керівник арт-студії «New Song». (Київ); Лариса Леванова – режисер, викладач НМАУ ім.П.І.Чайковського, директор театральної студії Арт-центр «Коло» (Київ).

Сумський державний університет представляли студенти-першокурсники – учасники вокальної студії культурно-мистецького центру Ірина Скляр (ФЕМ), Анна Древаль (ЕлІТ) та Сергій Пономаренко (ТеСЕТ). Студенти СумДУ гідно витримали жорстоку конкуренцію студентів музично-педагогічного факультету Тернопільського педагогічного університету, вокального відділення Харківської консерваторії, Сімферопольського музичного училища, Казахської національної консерваторії та інших навчальних закладів. Серед критеріїв оцінювання конкурсних виступів булиоригінальність, техніка виконання, артистизм, музичне оформлення, костюми. Таланти студентів СумДУ були високо оцінені професійним журі, яке покорили дзвінки голоси, виконавська майстерність та чітко витримана музична форма представленого твору.

Крім схвальних оцінок журі і аплодисментів публіки наші студенти отримали неоцінний досвід виступів на одній сцені з професіоналами високого класу та заряд позитивної енергетики від спілкування з творчо обдарованою молоддю з різних міст і країн світу. У межах фестивалю пройшли зустрічі з видатними діячами мистецтв, артистами і композиторами, екскурсії по цікавим історичним місцям Криму і звісно ж відпочинок на морі і подорожі на катері. Для відпочинку дівчата шукали собі купальники. Для цього сьогодні достатньо ввести у своєму пошуковику, наприклад, купальники киев та обирати з цілої маси варіантів.

За талант і високу виконавську майстерність Анна Древаль і Ірина Скляр отримали Дипломи фестивалю, а Сергій Пономаренко став володарем Гран Прі. Бажаємо обдарованим студентам наснаги, творчих злетів і нових перемог!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...