• Головна
  • СумДУ – кузня освічених і творчих особистостей
17:30, 5 червня 2013 р.

СумДУ – кузня освічених і творчих особистостей

5 червня культурно-мистецький центр Сумського державного університету підписав угоди про співпрацю з районними позашкільними навчальними закладами. Це відбулося у рамках обласного семінару-практикуму завідуючих відділами та методистів художньо-естетичного напряму позашкільних навчальних закладів. Протягом зустрічі педагоги області обговорили систему конкурсно-фестивальної діяльності з метою підвищення фахової компетентності.

«Філософія СумДУ – це соціальна спрямованість. У закладі створюються умови не лише для навчання та наукової діяльності, а й для реалізації творчого потенціалу. Університет зацікавлений у вихованні студентів і як висококваліфікованих фахівців, і як всебічно розвинутих особистостей», – зазначила проректор з науково-педагогічної роботи та організації позанавчальної діяльності Олена Король.

Завідуюча відділом художньо-естетичного виховання Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Ніна Ткачова підкреслила, що на базі Сумського державного університету проходить низка культурно-мистецьких фестивалів і конкурсів для школярів. Завдяки підтримці СумДУ сотні дітей області залучені до творчого життя. Вона додала, що з боку університету відчувається розуміння важливості творчого розвитку дітей, а також висловила вдячність за плідну співпрацю.

Представники СумДУ презентували діяльність університету щодо підтримки та розвитку творчих здібностей молоді. За словами художнього керівника культурно-мистецького центру СумДУ Ольги Бондаренко, на базі університету діють 24 гуртки. Студенти займаються у вокальній студії, хореографічних ансамблях сучасного, народного та бального танців, інструментальному колективі, школі ведучих, студії дизайну сценічних костюмів, школі-студії КВН. Зараз створюються хор сучасної пісні та студентський театр.

Окрім того, в Медичному інституті діють вокальний, хореографічний, гурток художнього читання та театрального мистецтва. Конотопський інститут пропонує заняття у восьми гуртках різного спрямування. Шосткинський інститут пишається вокальним ансамблем «Сузір’я», ансамблем народного танцю «Світанок» та студентським театром естрадних мініатюр.

До творчого життя Сумського державного університету залучаються і школярі. Зокрема, серед учнівської молоді користуються успіхом шкільна ліга КВН та конкурс краси «Шкільна красуня».

IMG_9051

 

IMG_9052

 

 

IMG_9071

 

IMG_9079

 

IMG_9089

 

IMG_9095

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...