
10:23, 9 грудня 2021 р.
На лікуванні від COVID-19 перебуває 1918 сумчан

Управління охорони здоров'я інформує щодо ситуації із захворюваністю на COVID-19 у Сумській міській територіальній громаді.
За останню добу, 8 грудня, виявлено 103 нових хворих. Одужав 191 містянин, померла одна особа.
Наразі на лікуванні перебуває 1918 сумчан.
Всього, з початку поширення хвороби, а саме з квітня минулого року, у Сумах зареєстровано 53417 осіб із підтвердженим ПЛР-дослідженням.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
23:04
Вчора
15:49
5 червня
ТОП новини
Оголошення
22:44, 25 травня
106
14:39, 30 травня
2