
фото
09:13, 8 грудня 2021 р.
На Сумщині збили відразу двох пішоходів
фото

ДТП сталася ввечері 7 грудня у Шостці по вул. Воронезькій.
Водій автомобіля ВАЗ на пішохідному переході скоїв наїзд на двох пішоходів. Постраждалих доставлено до лікарні. Про їхній стан інформації поки що немає.
На місці дорожньо-транспортної пригоди працює слідчо-оперативна група поліції. Рух транспорту ускладнений, пише shostka.info.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:19
Вчора
15:26
Вчора
11:17
Вчора
Оголошення
16:56, 2 червня
16:06, Вчора
16:34, 30 травня
1
15:18, 29 травня
2
15:18, 29 травня
5