
11:55, 7 грудня 2021 р.
Сумщина втратила ознаки «червоної» зони

За даними МОЗ, станом на 7 грудня столиця та 12 областей перебувають у «жовтій» зоні епідемічної небезпеки, ще одна область – Сумська – втратила ознаки «червоної» зони і незабаром може вийти з неї.
На Сумщині три дні поспіль не перевищені показники рівня госпіталізацій та завантаженості ліжок з киснем. Якщо така динаміка збережеться, то область може полишити «червону» зону.
Наразі ж у «червоній» зоні залишаються Вінницька, Волинська, Житомирська, Запорізька, Київська, Миколаївська, Сумська, Хмельницька, Черкаська та Чернігівська області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:19
Вчора
15:26
Вчора
11:17
Вчора
Оголошення
13:28, 2 червня
248
14:23, 5 червня
16:43, 6 червня
10:20, 9 червня