• Головна
  • У Сумах хочуть зняти обмеження кількості пасажирів у транспорті
16:35, 1 грудня 2021 р.

У Сумах хочуть зняти обмеження кількості пасажирів у транспорті

Міська рада ухвалила звернення до Кабінету Міністрів України щодо зняття обмежень при перевезенні пасажирів міським пасажирським транспортом.

Як зазначено в документі, враховуючи те, що наразі перевезення пасажирів у громадському транспорті дозволено лише у відповідності до кількості сидячих місць, має місце проблема з потраплянням сумчан на роботу чи навчанні. Проблема набуває гостроти з зі зниженням температури повітря. Задіяти резервну кількість рухомого складу немає можливості через його відсутність.

«Слід врахувати, що зниження температури повітря в осінньо-зимовий період не лише значно ускладнює ситуацію з очікуванням мешканцями пасажирського транспорту, але й створює загрозу виникнення та поширення гострих респіраторно-вірусних хвороб та інфекцій, епідемій грипу тощо. Окрім проблеми дістатися місця роботи, гостро стоїть питання перевезення дітей до дошкільних та шкільних навчальних закладів, – зауважують депутати. – Неможливість вирішення цієї ситуації на місцевому рівні сприяє зростанню соціальної напруги серед мешканців міста та прилеглих територіальних громад, які щоденно користуються послугами пасажирського електро- та автотранспорту.

З урахуванням зазначених вище обставин, депкорпус просить Кабінет Міністрів України законодавчо урегулювати питання щодо надання можливості приватним та комунальним перевізникам перевозити пасажирів в транспорті в межах технічно дозволених норм.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
11,5
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
У цій рубриці зібрані всі матеріали, що стосуються актуальної в всьому світі теми коронавірусу. В Україні вже оголосили загальнонаціональний карантин та заборонили проводити масові заходи
Оголошення
live comments feed...