![](https://s.0542.ua/section/logo/upload/pers/44/logo.png?20240727)
16:31, 24 листопада 2021 р.
З Сумщини в примусовому порядку видворено чергового порушника міграційного законодавства - 44 річного громадянина РФ
Працівниками відділу організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення Управління спільно зі співробітниками ГУНП в області забезпечено супровід та доправлення іноземця з Миколаївського ПТПІ до пункт пропуску «Юнаківка» та передачу неврегульованого мігранта представникам державної прикордонної служби.
Нагадаємо, факт незаконного перебування в м. Шостка неврегульованого мігранта працівниками місцевого підрозділу міграційної служби спільно з представниками Шосткинського райвідділу УСБУ в Сумській області встановлено в лютому місяці поточного року.
За даним фактом до порушника вжито заходів адміністративного впливу та прийнято рішення щодо його примусового повернення до країни походження. З урахуванням повної бездіяльності іноземця в частині оформлення дозвільних документів на проживання, ігнорування заходів адмінвпливу, невиконання рішення щодо примусового повернення суд в повному обсязі підтримав позов міграційної служби щодо видворення порушника міграційного законодавства за межі території України вже в примусовому порядку з затриманням строком на 6 місяців з поміщенням до ПТПІ. Рішення про видворення супроводжується забороною в’їзду в Україну терміном на 5 років.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:41
Вчора
15:51
Вчора
15:01
Вчора
13:22
Вчора
12:34
Вчора
ТОП новини
Оголошення
18:56, 18 липня
18:56, 18 липня
15:55, 16 липня
15:55, 16 липня
18:56, 18 липня
live comments feed...