
12:16, 24 листопада 2021 р.
Сумчанина, який кинув гранату в натовп відвідувачів нічного клубу, засуджено за опір та насильство щодо правоохоронця в СІЗО
Окружною прокуратурою міста Суми підтримано публічне обвинувачення стосовно 31-річного сумчанина, який чинив опір, а також заподіяв правоохоронцю тілесні ушкодження.
Мова йде про чоловіка, який обвинувачується в тому, що 10 червня 2018 року кинув у натовп відвідувачів нічного клубу в м. Суми гранату. Вироком суду першої інстанції його було засуджено до 10 років позбавлення волі. Однак апеляційний суд скасував це рішення і на даний час триває повторний розгляд справи. З 2018 року чоловік перебуває в СІЗО, де неодноразово порушував правила внутрішнього розпорядку, а одного разу відмовився виходити з камери, поводив себе агресивно, зокрема, завдав працівнику установи декілька ударів. Правоохоронець отримав легкі тілесні ушкодження.
За вироком суду 23 листопада 2021 року його визнано винним у інкримінованих злочинах та засуджено до 1 року 1 місяця позбавлення волі (ч. 2 ст. 342 та ч. 2 ст. 345 КК України). У випадку засудження особи за злочин, скоєний в нічному клубі, зазначене покарання може бути приєднане до проголошеного вироку.
Пресслужба обласної прокуратури
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:31
Вчора
16:24
Вчора
16:03
Вчора
15:51
Вчора
ТОП новини
Вибух у Сумах: серед поранених є діти
фото+відео
Оголошення
09:47, 16 березня
15:19, 17 березня
09:47, 16 березня
09:47, 16 березня
09:47, 16 березня
live comments feed...