• Головна
  • У Сумах обговорили питання дотримання прав затриманих осіб
12:32, 29 жовтня 2021 р.

У Сумах обговорили питання дотримання прав затриманих осіб

Метою зустрічі стало дотримання поліцейськими вимог Порядку сповіщення Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги про затримання осіб та внесення до нього змін.

Сьогодні у Головному управлінні Національної поліції в Сумській області відбулася відеоселекторна нарада. У якій взяли участь начальник відділу організаційного забезпечення діяльності місць тимчасового тримання осіб ГУНП області Володимир Білошапка, старший інспектор з особливих доручень відділу уповноважених з контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності (з дислокацією в Сумській області) Управління дотримання прав людини Євгеній Євтєєв, начальник відділу надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Сумській області Володимир Лящевський, старший інспектор відділу дільничних офіцерів поліції управління превентивної діяльності ГУНП в Сумській області Іван Влізько.

У відеоселекторному режимі до наради приєдналися начальники ІТТ №№ 1-7 ГУНП області, представники підрозділів превентивної діяльності територіальних (відокремлених) підрозділів поліції області.

Зі вступним словом до присутніх звернувся Євгеній Євтєєв. Він наголосив присутнім, що відповідно до ст. 59 Конституції України кожен має право на професійну правничу допомогу. У випадках, передбачених законом, ця допомога надається безоплатно. Кожен є вільним у виборі захисника своїх прав.

Поряд з цим, нагадав учасникам наради строки тримання, права затриманої особи та особливості кримінального й адміністративного затримання осіб.

Володимир Лящевський поінформував присутніх про внесення змін до Порядку сповіщення Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги про затримання осіб, повноваження та статус адвокатів. Крім того, надав номери телефонів, за якими необхідно повідомляти про затримання осіб, як того вимагає чинне законодавство України.

Володимир Білошапка розповів присутнім про алгоритм дій щодо поміщення та перебування затриманих осіб у ізоляторах тимчасового тримання.

Учасники наради обговорили отриману інформацію та надали свої пропозиції щодо покращення роботи у цьому напрямку.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...