![](https://s.0542.ua/section/logo/upload/pers/44/logo.png?20240727)
фото
16:54, 28 жовтня 2021 р.
У Сумах гасили пожежу на вул. Олени Теліги
фото
27 жовтня о 12:19, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння господарчої споруди по вул. Олени Теліги в обласному центрі. Про пожежу повідомив сусід, який побачив дим з – під покрівлі сараю. На місце події було направлено черговий караул 1 – ї державної пожежно – рятувальної частини.
Прибувши на місце події вогнеборці встановили, що вогнем охоплено покрівлю та перекриття по всій площі та речі домашнього вжитку. Утворилась загроза подальшого поширення вогню на решту споруди та 2 поруч розташованих житлових будинки.
О 12:41 загоряння локалізували, а о 13:04 – витративши на гасіння більше 6 тонн води, повністю ліквідували.
Всього на гасіння було залучено 3 одиниці спеціальної техніки та 11 чоловік особового складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
За попередніми висновками фахівців ймовірною причиною загоряння стало спалювання сухої рослинності поблизу господарчої споруди, а тому рятувальники вкотре закликають громадян бути максимально обережними у поводженні з вогнем, не спалювати сміття та залишки сухої рослинності. Пам’ятайте, навіть найменша жаринка може спричинити масштабне загоряння. При виявленні ознак пожежі на відкритій території або у лісовій місцевості негайно телефонуйте на номер екстреного виклику «101»!
Головне управління Державної служби України
з надзвичайних ситуацій у Сумській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:41
Вчора
15:51
Вчора
15:01
Вчора
13:22
Вчора
12:34
Вчора
ТОП новини
Оголошення
15:55, 16 липня
18:56, 18 липня
18:56, 18 липня
18:56, 18 липня
18:56, 18 липня
live comments feed...