• Головна
  • Як знайти хорошу роботу без досвіду?
Новини компаній
17:10, 22 жовтня 2021 р.

Як знайти хорошу роботу без досвіду?

Новини компаній

Якщо ви тільки починаєте свою кар'єру або хочете змінити посаду, можна відчути себе обмеженими через відсутність досвіду. Однак кожен професіонал в якийсь момент кар'єри займав низьке становище. Якщо ви підходите до пошуку роботи з правильною стратегією, використовуєте відповідні навички та здібності, щоб показати роботодавцям, що ви відповідний кандидат на роботу, все вийде, незалежно від того, скільки є досвіду.

 У цій статті ми розглянемо деякі кроки, які ви можете зробити, щоб стати сильнішим кандидатом.

1. Підкресліть свій досвід

При зміні кар'єри, ви можете використовувати наявний досвід роботи, щоб показати свій потенціал і домогтися успіху на новій посаді. Найкращий спосіб підійти до цього — сформулювати цей досвід роботи так, щоб він більше відповідав тому, чим ви хочете займатися. Шукайте передані навички, які ви розвинули у вашій попередній кар'єрі та виділіть їх у своєму резюме.

2. Підкресліть свої навички міжособистісного спілкування.

Тим, у кого немає досвіду роботи, подумайте про інші способи розвитку або демонстрації деяких з цих навичок міжособистісного спілкування. Серед них: навички комунікації, організація, увага до деталей, тайм-менеджмент, креативність, адаптивність і т.д.  Подивіться на будь-який ваш волонтерський досвід і позакласні заняття, щоб навести приклади цих навичок у своєму резюме

3. Налагоджуйте нові знайомства

Неможливо переоцінити силу взаємодії з людьми, незалежно від того, в якій галузі ви хочете працювати. Зверніться до професіоналів через соціальні мережі або електронну пошту і поставте їм питання про те, чим вони займаються, і яку пораду вони б дали тим, хто тільки починає працювати в певній індустрії.

4. Використовуйте низькооплачувані або неоплачувані можливості.

Один зі способів зробити кар'єру, яку ви хочете, — це просуватися знизу вгору.  Знайдіть посаду початкового рівня або навіть стажування й отримаєте звідти свій досвід. Можливо, це не так добре, як ви хотіли б, але це стане важливим етапом у професійному шляху. 

5. Чітко сформулюйте свою мотивацію.

Без продемонстрованого досвіду роботи роботодавці, природно, захочуть знайти докази того, що ви дійсно зацікавлені в конкретній позиції, а не просто шукаєте роботу заради фінансової складової. Навіть якщо приваблива зарплата є одним з ваших головних мотиваторів, ви повинні бути готові чітко пояснити, чому саме ця професія вам подобається.

6. Надішліть заявку.

Навіть якщо ви не зовсім впевнені у своїй кваліфікації, все одно можна відправити заявку. Більш того, при посиланні резюме, можете бути здивовані, дізнавшись, що ви найкваліфікованіший кандидат з усіх отриманих ними заявок.

Відзначимо, що великі досягнення починаються з маленьких кроків до роботи своєї мрії, Jooble - сайт з пошуку роботи допомагає людям знаходити роботу в 71 країні світу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...