• Головна
  • Співпраця між Сумським НАУ та міжнародною турецькою дорожньо-будівельною компанією
фото
17:02, 22 жовтня 2021 р.

Співпраця між Сумським НАУ та міжнародною турецькою дорожньо-будівельною компанією

фото

Наразі в Україні швидкими темпами набирає обертів проєкт «Велике будівництво» - це масштабна розбудова інфраструктури нашої країни, яка в першу чергу пов’язана з будівництвом доріг, тому для університету актуальне питання бути флагманом цього процесу.

21 жовтня 2021 року заступник голови Сумської державної адміністрації Олег Клименчуков та делегація Сумського національного аграрного університету у складі ректора Сумського НАУ Володимира Івановича Ладики, декана будівельного факультету Людмили Циганенко, доцента кафедри тракторів, сільськогосподарських машин та транспортних технологій Олександра Соларьова, за запрошенням відвідали головний офіс представництва «Онур Тааххут Ташимаджилик Іншаат Тіджарет Ве Санаї Анонім Ширкеті» ТОВ «Oнур Конструкціон Інтернешнл» у смт.Чутове Полтавської області.

Зі сторони ТОВ «Oнур Конструкціон Інтернешнл» зустрічали Бекір Кая - координатор проєктів, Супхі Озгюр Оздоган - керівник проєктів та Паскаль Нварібе - заступник керівника проєкту.

Метою зустрічі було обговорення подальшої співпраці, головних напрямів по розробці дорожньої карти тапідписано меморандум між Сумським національним аграрним університетом та представництвом «Онур Тааххут Ташимаджилик Іншаат Тіджарет Ве Санаї Анонім Ширкеті» ТОВ «Oнур Конструкціон Інтернешнл».

"Для нас честь працювати з такою потужною компанією. У нас уже є досвід роботи з бізнесом і ми хочемо, щоб наша співпраця була системною. Для студентів дуже важливо не лише отримувати теоретичні знання, а й бачити на практиці як відбуваються певні процеси на виробництві та проходити стажування безпосередньо у компаніях. Це яскравий приклад дуальної освіти, де студент і працює, і навчається одночасно. Кооперація з міжнародною компанією розширить кордони можливостей для студентів, а відкриття дорожнього факультету дозволить набувати нові компетенції й інтернаціональний досвід. Навесні ми плануємо відкрити лабораторію матеріалознавства, де можна буде наочно побачити матеріали, що використовуються у будівництві доріг. Також ми вдячні адмінстрації Сумщини за інституційну підтримку.", - зазначив ректор Сумського НАУ Володимир Іванович Ладика.

"Напрацьовувати зв`язки з транснаціональною компанією важливо, тому сьогодні ми продовжуємо роботу, яку розпочали наприкінці вересня. На Сумщині зараз ремонтується 7 тисяч кілометрів доріг, тому тема є справді актуальною. Як Сумська державна адміністрація, ми зацікавлені у спільній роботі з дорожньо-будівельною компанією ТОВ "Онур Конструкціон Інтернешнл"", -підкреслив заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Олег Клименчуков.

"Будівельний факультет СНАУ, враховуючи попит фахівців дорожньої галузі в рамках програми «Велике будівництво», у 2021 році започаткував нову освітню програму «Автомобільні дороги та транспортні споруди» освітнього ступеня Бакалавр в межах спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія». Набір студентів передбачено як на базі повної середньої освіти, так і на базі молодшого бакалавра. Це дозволить вже за 2-3 роки дорожньо-будівельним компаніям отримати бакалавра з дорожньої галузі і головним аспектом освітньої програми є обов’язкове практичне навчання студента. Практичну підготовку наші студенти можуть отримати на базі партнерів –стейкхолдерів, бо саме поєднання теоретичних та практичних навичок дозволить отримати конкуренто спроможного фахівця з урахуванням їх вимог та потреб. Ми готові до довготривалої співпраці й вдячні вам за підтримку. Ми щиро вдячні представництву «Онур Тааххут Ташимаджилик Іншаат Тіджарет Ве Санаї Анонім Ширкеті» ТОВ «Oнур Конструкціон Інтернешнл» за співпрацю та можливість адоптувати нову освітню програму під вимоги сучасного дорожнього будівництва, співпрацювати з їх фахівцями для можливості щорічного оновлення освітньої програми, підвищення кваліфікації викладачів, та за можливість проходження практики студентами з Туреччини, що навчаються на будівельному факультеті СНАУ на базі цієї дорожньо-будівельної компанії» - зазначила декан будівельного факультету Людмила Циганенко.

Про структуру університету, його основні складові, у тому числі про лабораторію віртуальної реальності, полігон, наукові розробки СНАУ присутнім розповів доцент кафедри тракторів, сільськогосподарських машин та транспортних технологій, кандидат технічних наук Олександр Соларьов.

Такі зустрічі та підписання Меморандуму спрямовані на використання наявних можливостей для професійної та практичної підготовки студентів, формування наукових кадрів в галузі дорожнього будівництва, підвищення кваліфікації викладачів та розширює інтернаціональні зв’язки університету.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...