фото
15:26, 21 жовтня 2021 р.
Жителі Сумщини продовжують знаходити старі боєприпаси
фото
20 жовтня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження двадцяти п’яти 50-мм мінометних мін та трьох 45-мм артилерійських снарядів часів Другої світової війни, які були виявлені у лісі с. Перекопівка Роменського району. Застарілі боєприпаси вивезли у спеціально відведене місце та знищили шляхом підриву.
Цього ж дня на лінію екстреного виклику «101», надійшло повідомлення про виявлення вибухонебезпечних предметів: двох 120-мм, одного 76-мм, п’ятьох 45-мм артилерійських снарядів, а також однієї 82-мм і двадцяти восьми 50-мм мінометних мін. «Відголоски» минулих війн знайшли в полі с. Нехаївка, Конотопського району, на відкритій території в с. Високе, Охтирського району, на присадибній ділянці в м. Тростянець та в лісі с. Перекопівка, Роменського району.
На місцях виявлення застарілих вибухонебезпечних предметів встановлено охорону та надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
Рятувальники наголошують, що при знаходженні боєприпасів не можна їх навіть торкатися, а тим більше намагатися перенести. У жодному разі не користуватися поблизу засобами зв’язку, це може спровокувати вибух. Про можливу небезпеку треба повідомити оточуючих та негайно поінформувати Службу порятунку за номером «101».
Головне управління Державної служби України
з надзвичайних ситуацій у Сумській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:41
Вчора
15:51
Вчора
15:01
Вчора
13:22
Вчора
12:34
Вчора
ТОП новини
Оголошення
07:48, 21 липня
1
19:35, 24 липня
5
09:54, 25 липня
26
16:53, 18 липня
13:10, 13 липня
live comments feed...