• Головна
  • Сумчанам нагадують про щорічну сплату податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки
11:54, 20 жовтня 2021 р.

Сумчанам нагадують про щорічну сплату податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Головне управління ДПС у Сумській області нагадує громадянам про щорічну сплату податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за 2020 рік.

Це стосується громадян, які мають у власності об’єкти житлової та/або нежитлової нерухомості (квартири/частки, загальна площа яких перевищує 60 м2, будинків/їх часток, загальна площа яких перевищує 120 м2, різних типів житлової нерухомості, загальна площа яких перевищує 180 м2).

Відповідно до статті 266 Податкового кодексу України податкове зобов’язання за звітний рік з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачується фізичними особами протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення. За несвоєчасну сплату податку фізичній особі нараховується штраф та пеня в залежності від кількості днів затримки сплати цього податку.

У випадку несплати податків представники Головного управління ДПС у Сумській області будуть вимушені звернутися до прокуратури Сумської області щодо примусового стягнення боргів через суд, а це збільшить витрати боржників на судові та інші розрахунки, пов’язані з розглядом справи.

Власникам нерухомості, які не отримали податкові повідомлення-рішення про сплату податку на нерухомість, або отримали їх із зазначеними некоректними (неточними) даними, варто звернутися до Головного управління ДПС у Сумській області для проведення звірки та уточнення даних.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...