![](https://s.0542.ua/section/logo/upload/pers/44/logo.png?20240727)
фото
10:40, 19 жовтня 2021 р.
На Сумщині за минулу добу знешкоджено 3 боєприпаси часів минулих війн, ще 32 виявлено
фото
18 жовтня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження трьох 50 – мм мінометних мін.
Боєприпаси раніше були виявлені у м. Ромни. Небезпечні предмети часів минулих війн вивезли у спеціально відведене місце та знищили шляхом підриву.
Цього ж дня, під час додаткового обстеження території у лісі с. Перекопівка Роменського району, піротехніки ДСНС виявили двадцять сім 50 – мм мінометних мін та п’ять 76 – мм артилерійських снарядів. «Відголоски» минулих війн знаходилися на відстані до 300 м від житлових будинків.
На місцях виявлення небезпечних знахідок правоохоронцями виставлено охорону, надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
Рятувальники наголошують, що при знаходженні боєприпасів не можна їх навіть торкатися, а тим більше намагатися перенести. У жодному разі не користуватися поблизу засобами зв’язку, це може спровокувати вибух. Про можливу небезпеку треба повідомити оточуючих та негайно проінформувати Службу порятунку за номером «101».
Головне управління Державної служби України
з надзвичайних ситуацій у Сумській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:41
Вчора
15:51
Вчора
15:01
Вчора
13:22
Вчора
12:34
Вчора
ТОП новини
Оголошення
15:55, 16 липня
18:56, 18 липня
18:56, 18 липня
15:55, 16 липня
18:56, 18 липня
live comments feed...