![](https://s.0542.ua/section/logo/upload/pers/44/logo.png?20240727)
09:00, 14 жовтня 2021 р.
Сумська обласна територіальна організація ПП «УДАР» приєднується до привітання лідера партії Віталія Кличка
Вітаємо з Днем захисників та захисниць України!
14 жовтня ми святкуємо декілька важливих для нашої країни свят – День захисників і захисниць, День українського козацтва, Покрову. З давніх часів у цей день українці шанували тих, хто боронить рідну землю. Сотні років тому це були наші козаки, а зараз – представники різних професій, які захищають нашу країну: від прикордонників до медиків. І просто громадяни, які захистили нашу країну від диктатури на Майдані у 2014 році. Мільйони людей тоді вийшли на вулиці Києва та інших міст країни, щоб зупинити спробу узурпації влади. Вічна пам'ять тим, хто віддав свої життя – нашим Героям Небесної сотні.
Наші медики у ці нелегкі часи пандемії фактично є бійцями на другому фронті. Щодня вони рятують тисячі життів, ризикуючи своїми.
Ми вітаємо сьогодні мужніх чоловіків і жінок, які відстоювали та відстоюють суверенітет та незалежність України, захищаючи нашу землю від російської агресії. Хтось з них тримає зброю в руках, хтось медичні інструменти, а хтось забезпечує фронтовиків усім необхідним. Усі вони наближають той день, коли ми повернемо наші території та мир на українську землю.
Багато з них, на жаль, не повернулися додому. Ми згадуємо та схиляємося перед пам’яттю всіх, хто поліг на полі бою. І висловлюємо співчуття рідним і близьким загиблих.
Зі святом! Низький уклін усім нашим Героям за відданість, мужність і жертовність. Слава всім захисникам і захисницям України! Слава Україні!
Лідер політичної партії «УДАР» Віталій Кличко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:41
Вчора
15:51
Вчора
15:01
Вчора
13:22
Вчора
12:34
Вчора
ТОП новини
Оголошення
09:54, 25 липня
23
16:45, Вчора
106
09:54, 25 липня
11
10:01, Сьогодні
live comments feed...