17:41
Вчора
Нагадуємо, що відсьогодні, 8 жовтня, на автомобільних дорогах обласного центру Сумської області запрацювали прилади фіксації правопорушень, які контролюватимуть дотримання вимог ПДР в автоматичному режимі.
Розташування приладів контролю “КАСКАД”:
Який розмір штрафу?
340 грн – у разі перевищення встановлених обмежень швидкості руху більш як на 20 км/год, але не більше 50 км/год; 1700 грн – при перевищенні встановлених обмежень швидкості руху більш як на 50 км/год. Штраф зменшується на 50 відсотків, якщо його сплачено протягом 10 банківських днів з моменту отримання постанови.