• Сумські спортсмени стали призерами міжнародних змагань та Кубку України з судномодельного спорту
12:03, 1 жовтня 2021 р.

Як повідомили в управлінні молоді та спорту облдержадміністрації, 23-27 вересня у місті Дніпро відбулися міжнародні змагання «EKO Master 2021» та Кубок України (ІІІ етап) з судномодельного спорту у класі «М» (швидкісні радіокеровані моделі).

У змаганнях взяли участь понад 50 майстрів з усієї України. Сумську область представляли спортсмени із Сум та Глухова.

Сумчани Олексій ДУДНІК посів особисте 1 місце в категорії mini HYDRO серед юніорів, а Павло РУДЕНКО особисте 1 місце категорії mini HYDRO серед дорослих.

Глухівські спортсмени Кирило ТУМАН, Олексій ЧЕЧЕЛЬ та Катерина ПОЛІЩУК здобули абсолютну командну перемогу та стали володарями Кубку України.

Окрім здобутої командної перемоги, у особистому заліку: Кирило Туман посів три І місця у класі моделей: mini MONO, mini TEAM, HYDRO 1 та ІІІ місце у класі моделей ECO mini ; Олексій Чечель завоював два І місця у класі моделей: EСO mini ekspert, EKO ekspert та ІІ місце у класі моделей EСO mini TEAM.

Довідково. Судномодельний спорт – це технічний вид спорту, в якому проектують і споруджують самохідні, радіокеровані та інші моделі суден, кораблів і яхт різних класів для спортивних змагань. Проводяться багато турнірів, на яких оцінюються реалістичність відтворення, швидкість, маневрування, а також проводять гонки моделей тощо. Загалом спортивні моделі діляться на 36 класів.