• Головна
  • Ошукані вкладники ТОВ «СУМЧАНИ СД» пришли на сесію Сумської міськради
11:51, 29 вересня 2021 р.

Ошукані вкладники ТОВ «СУМЧАНИ СД» пришли на сесію Сумської міськради

Введені в оману інвестори намагаються повернути вкладені кошти у будівництво ЖК «Сонячний», що знаходиться за адресою Косівщинська, 77, будівництво якого так і не розпочалося, та ЖК «Панорама», що знаходиться за адресою вул. Праці, 52, у якому збудований тільки фундамент, а земельна ділянка згодом була продана іншій особі.

Директор ТОВ «СУМЧАНИ СД» неодноразово обіцяв вкладникам, що обов’язково розпочне будівельні роботи, але обіцянки залишися невиконаними.

На вимогу інвесторів стосовно розірвання договорів та повернення вкладникам коштів, забудовник не реагує.

На сесію Сумської міської ради прийшли представники ініціативної групи сумчан, які постраждали від шахрайських дій ТОВ «СУМЧАНИ СД» та його директора Балацького Андрія Петровича.

«У 2019 році ТОВ «СУМЧАНИ СД» обіцяло збудувати новобудови. Люди вкладали кошти, але жодних робіт протягом року виконано не було.

У вересні 2020 року стало відомо, що ділянка по вул. Праці, 52, де планувалося будівництво, вже продана іншій особі. Ошукані люди почали звертатися до суду. Деякі з них уже отримали рішення судів, але вони не виконуються компанією – жодної копійки не повернуто. Також ошукані вкладники зверталися й до правоохоронних органів із заявами про кримінальні правопорушення з боку директора ТОВ «СУМЧАНИ СД» Балацького Андрія Петровича. За даними слідчих, кримінальні провадження по заявах людей об’єднуються в одне провадження, нібито проводиться будівельна експертиза, але вже більше року результатів немає. Люди зверталися й до обласної ради, й до прокуратури с прохання проконтролювати та забезпечити прозоре розслідування у справах, але все марно.

Тепер ошукані люди звертаються за допомогою до депутатів та просять:

1. Звернути увагу на цю проблему та звернутися зі своїм рішенням до правоохоронних органів з вимогою провести повне та об’єктивне розслідування кримінальних проваджень.

2. Звернутися до забудовників міста з тим, чи можуть вони запропонувати якісь варіанти добудови об’єктів з урахування інтересів потерпілих замовників будівництва

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...