• Головна
  • Кабмін розігнав всю наглядову раду «Нафтогазу» і поклав ці обов'язки на себе
16:41, 27 вересня

Кабмін розігнав всю наглядову раду «Нафтогазу» і поклав ці обов'язки на себе

За рішенням Уряду припинено повноваження членів правління акціонерного товариства НАК «Нафтогаз України» Переломи Сергія і Теклюка Ярослава.

Кабінет Міністрів припинив повноваження всіх членів наглядової ради Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України", пише УК.

Сьогодні, 27 вересня 2021 року, Уряд призначив виконуючих обов'язки членів правління «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України». Перед новопризначеними керівниками поставлене завдання забезпечити стабільну роботу компанії та нарощувати видобуток вітчизняного газу. Також одним із головних завдань є організація безперебійного опалювального сезону.

За рішенням Уряду припинено повноваження членів правління акціонерного товариства НАК «Нафтогаз України» Переломи Сергія і Теклюка Ярослава. Виконання обов’язків членів правління зазначеного товариства покладено на директора з управління персоналом та соціальної політики акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» Бойченко Олену, радника голови правління акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» Воловика Владислава, радника голови правління акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» з питань видобутку газу Калугіна Маврікія, начальника казначейського департаменту акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» Чумака Романа.

Також КМУ тимчасово бере на себе функції наглядової ради компанії, до формування нової незалежної наглядової ради. Уряд зацікавлений якнайшвидше обрати незалежних членів наглядової ради у відповідно до кращих міжнародних практик.

Безумовним пріоритетом для Уряду є стабільна робота Нафтогазу як однієї з базових компаній, від якої залежить вся енергосистема України та проходження опалювального сезону. Нафтогаз продовжить виконувати свої зобов’язання з постачання газу побутовим споживачам та підприємствам теплокомуненерго за річними тарифами, як це і було ініційовано Президентом України. Компанія працюватиме виключно у суспільних інтересах і забезпечить безперебійне проходження опалювального сезону за будь-яких умов.

Крім того, у 2020 група "Нафтогаз" отримала збиток в 19 млрд гривень.

При цьому попри збиток в 19 млрд гривень, наглядова рада "Нафтогазу" вважає дивовижними результати роботи правління.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...