• Головна
  • Необхідні конкретні та дієві пропозиції щодо удосконалення Головного кошторису країни на 2022 рік, – Ігор МОЛОТОК
14:55, 23 вересня 2021 р.

Необхідні конкретні та дієві пропозиції щодо удосконалення Головного кошторису країни на 2022 рік, – Ігор МОЛОТОК

21 вересня у Верховній раді був представлений проєкт бюджету на 2022 рік.

На думку народного депутата України від Сумщини Ігоря МОЛОТКА, Державний бюджет має бути реальним та збалансованим, адже це запорука стабільності та розвитку країни.

Як зазначив парламентар на своїй сторінці у Фейсбук, відповідний проєкт Закону (№6000), необхідно ретельно опрацювати, максимально мінімізувавши ризики та недоліки.

- Уряд називає новий кошторис – бюджетом модернізації країни, анонсуючи збільшення фінансування майже в усіх ключових сферах. Але, слід враховувати, що проєкт Бюджету на наступний рік складено на основі чинної податкової бази. Тоді як збільшення фінансування цілого ряду статей передбачається у разі ухвалення скандального законопроєкту № 5600 (Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень), - коментує Ігор МОЛОТОК.

Парламентар зауважив, що саме до норм цього проєкту Закону «прив’язали» фінансування таких важливих проєктів, як модернізація залізничної інфраструктури, будівництво і оновлення спортивних об’єктів, підвищення енергоефективності, розвиток космічної та авіа-галузей…

- Як і минулого року, жодної копійки не передбачено на соціально-економічний розвиток регіонів. Мінімальна зарплата «зросте» лише на 200 грн, мізерною залишиться і мінімальна пенсія. І це лише верхівка «айсбергу»… , - зазначає Ігор МОЛОТОК.

За словами парламентаря, вже до першого читання депутати мають підготувати конкретні та дієві пропозиції щодо удосконалення Головного кошторису країни.

Нагадаємо, що у парламентарів є 10 днів на внесення поправок до документа.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...