• Головна
  • Нова локація на мапі Сумської області, де можна замінити посвідчення водія та зареєструвати нове авто
09:00, 17 вересня

Нова локація на мапі Сумської області, де можна замінити посвідчення водія та зареєструвати нове авто

Отримати найпопулярніші послуги сервісних центрів МВС стало ще зручніше. Відтепер відновити посвідчення водія у випадку втрати або викрадення, замінити старе на нове, отримати послугу первинної реєстрації авто, перереєструвати авто у зв’язку із зміною найменування та адреси юридичних осіб, прізвища, імені чи по батькові, місця проживання фізичних осіб, які є власниками транспортних засобів, установлення газобалонного обладнання, можна у Центрі надання адміністративних послуг у місті Ромни за адресою: вулиця Соборна, 13.

Це стало можливим завдяки реалізації узгодженого рішення про співпрацю між регіональним сервісним центром ГСЦ МВС в Сумській області (філія ГСЦ МВС) та Роменською міською радою, яке було укладене у лютому цього року.

«Результатом такого співробітництва, – говорить заступник начальника РСЦ ГСЦ МВС в Сумській області (філія ГСЦ МВС ) Дмитро Олейник, – є розширення мережі послуг сервісних центрів МВС, зменшення навантаження на сервісні центри МВС, а також поява нових зручних комплексів послуг для громадян. Головне – ми працюємо з людьми та для людей, зміцнюючи довіру до державних послуг. Сервісні центри МВС завжди відкриті до нових партнерств, що сприяють ефективності нашої роботи, і спільний проект з місцевими органами влади для досягнення цієї мети є логічним кроком. Очікуємо, що співпраця державних установ сприятиме децентралізації державних послуг та забезпечить максимальне наближення послуги до споживача.

У нас спільна мета – зробити державний сервіс більш якісним та зручним для кожного. Адже головним пріоритетом реформи в наданні послуг МВС залишається мінімізація часу та спрощення зусиль, які громадяни витрачають для отримання послуг та підвищення якості обслуговування громадян».

Адміністратори ЦНАП, які приймають заяви на отримання послуг сервісних центрів МВС, пройшли навчання в територіальному сервісному центрі МВС № 5944 (м. Ромни) та готові до роботи.

Нова локація на мапі Сумської області, де можна замінити посвідчення водія та зареєструвати нове авто, фото-1

Для громадян алгоритм отримання послуг не ускладнюється, а вартість не змінюється. Клієнт може звернутися до ЦНАП, надавши необхідні документи, та отримати послугу. Наприклад при зміні прізвища, або у разі зміни адреси, заявник, отримуючи нову ID-картку, може одразу обміняти посвідчення водія чи свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.

Адміністратор ЦНАП отримує документи та заяву від замовника послуги. Перевіряє, сканує та передає до сервісного центру МВС для подальшого опрацювання.

Адміністратор сервісного центру МВС проводить передбачені послугою процедури та надсилає до ЦНАП підтвердження, після якого посвідчення водія або свідоцтво про реєстрацію ТЗ виготовляється та видається клієнту.

Наразі, на Сумщині можна отримати послуги ще й у ЦНАП м. Суми за адресою: вулиця Горького, 21.

Для швидкого інформування та консультування громадян на офіційній сторінці сайту Головного сервісного центру МВС та у Facebook без вихідних і перерв працює чат-бот, телефон контакт-центру (044) 290-19-88.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...