• Головна
  • Тростянчани не зважають на перепони, вони дивляться на можливості, - Ігор МОЛОТОК
18:46, 13 вересня

Тростянчани не зважають на перепони, вони дивляться на можливості, - Ігор МОЛОТОК

У неділю, 12 вересня у Тростянці принагідно до Дня міста офіційно відкрили оновлений стаціонарний корпус міської лікарні, відремонтоване ковідно-інфекційне відділення, а також реконструйований стадіон ім. В. Куца.

В урочистостях взяв участь і народний депутат України від Сумщини Ігор МОЛОТОК.

Парламентар вже має ефективний досвід співпраці з Тростянецькою громадою у медичній та спортивній сферах. Зокрема, спільними зусиллями вдалось залучити 1 млн грн на оновлення обладнання міської лікарні, а також захистити на рівні держави масштабний проєкт -  будівництво мультиспоривного комплексу «Н2О-maxi».

- Секрет успіху Тростянецької громади, на моє переконання, полягає у тому, що тростянчани не зважають на перепони, вони дивляться на можливості. Об’єднуються, залучаючи грантові та державні кошти на розвиток громади. І, головне, ніколи не зупиняються на досягнутому! - зазначив парламентар. 

Варто відмітити, що Тростянецька лікарня за короткий проміжок часу (майже три роки), перетворилась на сучасний медичний заклад, де с творені комфортні умови для пацієнтів та лікарів.

- Очевидно, що сьогодні міську лікарню Тростянця можна брати за приклад багатьом громадам, де є опорні лікарні! - сказав Ігор МОЛОТОК, виступаючи на церемонії відкриття термомодернізованого стаціонару та відремонтованого інфекційного відділення.

Реконструкція міського стадіону тривала з 2018 року. Тепер це сучасний майданчик для якісної підготовки спортсменів, де можна проводити змагання найвищого рівня.

- Впевнений, зовсім скоро він стане «кузнею» олімпійських чемпіонів та іменитих футболістів. У Тростянця є і досвід, умови і гарний приклад – двократний олімпійській чемпіон, золотий медаліст, легкоатлет Володимир Куц, ім’я якого носить оновлений стадіон. Після його перемоги у Мельбурні закордонна преса писала, що наш легкоатлет зробив для об’єднання народів значно більше, ніж багаточисленна армія дипломатів. Впевнений, що цей спортивний об’єкт ще більше згуртує не тільки громаду, а й усю Сумщину, - зазначив Ігор МОЛОТОК, виступаючи на відкритті оновленого стадіону.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...