• Головна
  • Команда з Сумщини перемогла “Таврію” у матчі восьмого туру Чемпіонату України з футболу
14:28, 13 вересня

Футбольний клуб “Тростянець” у матчі восьмого туру чемпіонату України з футболу серед комнад другої ліги (група “Б”) 11 вересня на виїзді грав з “Таврією” у Мар'янівці Херсонської області.

До цього господарі мали в активі 9 очок, гості — 8. Рахунок у матчі відкрили футболіст з Сумщини — на 14-ій хвилині гри гол у ворота “Таврії” забив Андрій Сліпухін.

На 60-тій хвилині матчу гравець “Таврії” Михайло Кривич заробив другу жовту картку і був вилучений з поля. Аби скористатись чисельною більшістю, “Тростянцю” вистачило дві хвилини — на 62-ій хвилині матчу Валерій Гайван забив другий гол у ворота господарів. У підсумку “Тростянець” переміг з рахунком 2:0.

Після цієї перемоги команда з Сумщини з 12-ма очками піднялась на сьоме місце у турнірній таблиці. “Таврія” після поразки посідає 12-те.

Що відомо Турнірну таблицю очолює команда "Металург" із Запоріжжя, яка 11 вересня виграла у ФК "Вікторія" з Миколаївки. ФК "Суми" у матчі восьмого туру чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги (група "Б") 11 вересня приймав команду "Балкани". Перемога у матчі – 2:1 – була на боці команди з Одещини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію