• Головна
  • На Сумщині підприємці позбувалися відходів, спалюючи їх просто неба
фото
17:17, 7 вересня 2021 р.

На Сумщині підприємці позбувалися відходів, спалюючи їх просто неба

фото

Державна екологічна інспекція у Сумській області отримала скаргу на грубе порушення вимог щодо поводження з відходами підприємцями, які тримають торгівельні точки у с. Мутин Конотопського району.

Задля перевірки зазначених фактів екоінспектори здійснили обстеження прилеглих до місцевих магазинів територій, залучивши до цього і представників Мутинського старостинського округу. У ході візуального огляду на зазначених земельних ділянках було виявлено непоодинокі згарища із залишками розплавлених ПЕТ-пляшок, упаковки з-під харчових продуктів та іншого сміття.

У зв’язку із підтвердженими фактами щодо спалювання твердих побутових відходів, на власників магазинів с. Мутин були складені адміністративні протоколи за ст. 82 КУпАП та накладені адміністративні стягнення. Крім того, для горе-підприємців екоінспектори провели роз’яснювальну роботу стосовно недопущення спалювання відходів в подальшому.

Державна екологічна інспекція у Сумській області наголошує, що спалювання твердих побутових та інших відходів, сухої рослинності та її залишків вкрай негативно впливає на стан довкілля і здоров’я людей, тим більше – коли воно здійснюється «кустарним» способом просто неба. У зв’язку з цим, подібна «вогняна утилізація» суворо заборонена, і тягне за собою адміністративну, а в окремих випадках – кримінальну відповідальність.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...