• Головна
  • Кілька вулиць у Сумах залишилися без води
11:57, 26 серпня 2021 р.

Кілька вулиць у Сумах залишилися без води

Відділ «Служба 15-80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.

Йдеться про будинки за адресами: вул. Харківська, 22 (заміна стояка гарячої води в квартирі), пр-т М. Лушпи, 31, вул. Кооперативна, 6 (заміна кранів холодної та гарячої води в квартирах), вул. Харківська, 58 В (заміна стояка та крана гарячої води в квартирі), вул. Харківська, 46, вул. Глінки, 7 (заміна корінних кранів холодної та гарячої води в квартирах), вул. Люблінська, 20 (заміна корінних кранів та стояків холодної та гарячої води в квартирі), вул. Іллінська, 12/2, вул. Декабрістів, 143 (заміна стояка та крана гарячої води в квартирі), прт Шевченка, 2 (установка лічильників холодної та гарячої води в квартирі), вул. Іллінська, 51/1 (заміна рушникопідсушувача в квартирі), вул. Ковпака, 29 (заміна труб холодної та гарячої води в квартирі), вул. Горького, 25 (заміна кранів холодної та гарячої води в квартирі), вул. Металургів, 24 (заміна кранів холодної та гарячої води в квартирі).

Працівники відділу «Служба 15-80» тримають питання на контролі та проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...