• Головна
  • Детектор брехні (поліграф) у Сумах – безпека вашого бізнесу
Новини компаній
10:00, 20 серпня 2021 р.

Детектор брехні (поліграф) у Сумах – безпека вашого бізнесу

Новини компаній

Спеціаліст-поліграфолог з 2015 року проводить перевірки на поліграфі (детекторі брехні) у Сумах. Оперативно допомагаю встановити істину за допомогою тестування на професійному детекторі брехні, готовий прибути з власним поліграфом за адресою замовника, зацікавлений у відрядній зайнятості. За бажанням клієнта та особи, що проходить перевірку, проводжу тестування на детекторі брехні українською, російською, англійською або італійською мовами. Точність результатів поліграф-тесту складає 99%, а інформація, яку допомагає отримати детектор брехні, є конфіденційною та підлягаю видаленню, без передавання вашим конкурентам або податковій службі у місті Суми https://biznes-poligrafolog.com/summy

Детектор брехні (поліграф) у Сумах – безпека вашого бізнесу, фото-1

Перевірка на поліграфі для будь-якого бізнесу в місті Суми

Детектор брехні допомагає виявляти та отримувати інформацію, яку приховує людина, тому особливо актуальним є тестування за допомогою поліграфу при призначенні на посади в правоохоронні та антикорупційні органи у Сумах, а також на керівні пости комерційних компаній.

Детектор брехні складається з приладу, що реєструє зміни психофізіологічних реакцій людини у відповідь на певні питання. Поліграфолог докладно аналізує отриману інформацію і виявляє ту, яку людина приховує. Питання, які спеціаліст ставить під час тестування на поліграфі, допомагають виявити хибні звички (вживання алкоголю, заборонених речовин), схильність до крадіжок та азартних ігор, наявність прихованих захворювань, а тому числі психічних. Під час тестування на детекторі брехні можна з’ясувати істинні мотиви для влаштування кандидата на роботу, скласти уявлення про причини його звільнення з минулої посади, перевірити та виключити інші потенційні ризики для вашого бізнесу у Сумах. Н2 Види перевірок персоналу на детекторі брехні у місті Суми

Пропоную наступні види тестувань персоналу на поліграфі у Сумах:

  • Скринінг кандидатів на детекторі брехні при влаштуванні на посаду – проводиться з метою відбору в компанію сумлінних та компетентних співробітників та мінімізації кадрових ризиків (вчинення протиправних дій, наявність боргів, нанесення матеріальної шкоди на минулому місці роботи, взаємовигідні зв’язки з конкурентами).
  • Перевірка на поліграфі працюючого персоналу на підприємстві в Сумах – щорічне або щоквартальне тестування на «лояльність», з метою виявлення порушень в бізнес-процесах, нанесення матеріального збитку роботодавцеві (розкрадання, махінації, отримання незаконного додаткового доходу, відкатів) та профілактики порушень.
  • Перевірка на детекторі брехні співробітників при звільненні з посади – для запобігання розкрадань, в тому числі і комерційної інформації, документів і баз даних для передачі їх конкурентам, кримінальним структурам у місті Суми або іншим зацікавленим особам.
  • Цільові перевірки персоналу з використанням поліграфу для оцінки достовірності представленої інформації, вирішення конфліктних ситуацій на службі і відновлення взаємної довіри в колективі.

Використання поліграфу (детектору брехні) – найефективніша сучасна методика забезпечення кадрової безпеки вашої компанії у місті Суми.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...