• Головна
  • Як підготуватися до ЗНО з хімії
Новини компаній
14:06, 13 серпня 2021 р.

Як підготуватися до ЗНО з хімії

Новини компаній

За статистикою, кожен десятий абітурієнт не склав ЗНО з хімії, що пов'язано з низьким рівнем викладання цього предмета в школі - освіту залишає бажати кращого. В такому випадку репетитор з хімії стає паличкою-виручалочкою, незамінним помічником в освоєнні шкільної програми і підготовці до випускного тестування .

На які факультети потрібна хімія

Хімія - досить специфічна дисципліна. Сертифікат по В АЛЕ з пристойним балом - можливість зв'язати своє життя з професією в області екології, хімії, медицини, біології.

В такому випадку можна спробувати поступити на хімічний факультет КНУ ім. Т.Г. Шевченко, а також в КНТУ «КПІ». Ці столичні вузи випускають прекрасних фахівців в області науки, освіти, досліджень. Також можна стати інженером або технологом в сфері хімічної промисловості. Надалі з такою спеціалізацією можна влаштуватися в фармацевтичні компанії, підприємства харчової промисловості, дослідницькі центри.

Як краще підготуватися до ЗНО

Підготовка до ЗНО з хімії може відбуватися за трьома методиками:

  • самостійно. Вивчити хімію самостійно не вийде з нуля. Якщо в школі цей предмет викладають з рук геть погано, то в інтернеті можна знайти відеоуроки, почитати додаткову інформацію, знайти методики вирішення завдань. Також можна завантажити тести для ЗНО і вирішувати їх, але самому все зробити складно;
  • репетитор. З ним можна вивчати окремі теми за програмою. Також плюсом є індивідуальна програма навчання, можливість змінювати графік роботи, проводити уроки в зручному темпі;
  • курси. Головним плюсом є дисципліна. Уроки будуть дешевше, але вони ефективні. Єдиний мінус - педагог не встигає приділити достатньо уваги всім підопічним.

Для тих , хто поки не визначився, радимо спробувати всі варіанти. Багато хто віддає перевагу комплексний підхід, тобто займаються самостійно вдома, а також ходять на групові та індивідуальні заняття з репетитором. Якщо ви переживаєте про те, де знайти хорошого викладача для своєї дитини, зверніть увагу на онлайн-базу репетиторів Buki: тут зібрані професіонали з усієї країни, у кожного з яких ви можете детально вивчити стаж, рівень освіти, відгуки та вартість послуг.

Курси з хімії

Основні переваги групового навчання наступні:

  • вся інформація структурована, а уроки проходять у форматі спілкування, а не тільки виконання нецікавих письмових робіт. Завжди можна поставити запитання і отримати пояснення, якщо щось незрозуміло;
  • групові заняття обходяться дешевше;
  • за рахунок конкуренції підопічні намагаються краще виконувати всі роботи, готуватися до уроків.

Спеціалізовані курси з хімії є на платформі «Буки». Тут представлені репетитори з великим досвідом. Вони набирають групи, а також проводять індивідуальні заняття. Вартість складає від 150 грн. за годину. Також можлива хімія онлайн , тобто уроки проводитимуться дистанційно.

Як працює репетитор

У чому переваги занять з репетитором:

  • мінімальний відволікаючий фактор - заняття проходять тільки особисто з репетитором, тому підопічний не буде відволікатися, а сконцентрується на завданнях. Завдяки цьому ефективність занять зростає;
  • індивідуальний підхід. Репетитор вибере оптимальну схему для навчального процесу і зможе скорегувати її з урахуванням особливостей учня;
  • можливість займатися в зручному темпі. Якщо тема занадто складна, але репетитор пояснить її стільки разів, скільки знадобиться. А на інших, більш легких, можна буде не загострювати увагу.

Педагог зможе за одне заняття реально оцінити рівень знань підопічного. Він дізнається, що учневі дається легко, а де є проблеми. Також він буде цікавитися, що підопічному подобається, до чого в неї є тяга. Викладач доброзичливий і уважний.

У нього є попередній план дій, тому він не намагається осягнути неосяжне, тобто дати підопічному все і відразу. Навпаки, він бачить певні кроки для підвищення рівня підготовки учня .

Знайти якісного репетитора нескладно, але досить довго. Щоб не бігати по знайомих, не шукати оголошення в інтернеті або на вулиці на стовпах, спробуйте звернутися до спеціальних онлайн-платформ по підбору репетитора онлайн, як, наприклад, BUKI. Зрозумілий інтерфейс, великий вибір викладачів за всіма дисциплінами на будь-який бюджет.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...