
фото
17:19, 12 серпня 2021 р.
День Молоді святкуємо разом з нашими кращими першокурсниками СНАУ!
фото

Захід відбувся у рамках живого спілкування, де кожен студент мав змогу ближче познайомитися з навчальним закладом та отримати відповіді на власні запитання.
Данько Юрій Іванович, проректор з наукової роботи, доктор економічних наук, професор, розпочав зустріч з привітального слова. У ході спілкування було презентовано основні принципи діяльності студсамоврядування та виховного відділу, з акцентом на корисні перспективи реалізації себе для кожного студента та запросили до участі в організації у творчих проектах. Студенти вже проявили ініціативу і бажаючі залишили заявки для участі у творчому процесі навчального закладу.
Цікавий факт! Чому ж саме, вступаючи до ЗВО студенти обирають СНАУ?Наприклад, Антон Гречаний без 5 хвилин студент, уявіть собі набрав максимальний вступний бал 200 та цілеспрямовано приїхав вступати саме до СНАУ, хоча сам родом з Полтавщини. Пріоритетом при виборі для Антона був престиж університету та спеціальності «Агроінженерія».
Кожен присутній студент поділився своєю історією вступу, адже це такі незабутні та важливі моменти у житті молодої людини. Для когось це можливість отримання подальшої перспективної роботи закордоном, для когось реалізація себе у нашій країні та відкриття власної справи,декілька студентів розповіли про сімейні традиції, наприклад Балагур Маргарита розповіла, що її вступ це була мрія тата який теж навчався в СНАУ, а Максименко Валерія з вступним балом 199 обрала спеціальність «Ветеринарна медицина» та зазначила, що бажає лікувати не лише котиків,а також і екзотичних тварин.
Часто можна почути слова, що студентські роки, це дорогоцінні моменти,тому університет бажає кожному першокурснику реалізувати свої плани разом з СНАУ.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
10:25, 6 травня
6
15:29, Вчора
67
09:29, 8 травня