• Головна
  • Хто з сумчан залишився без води?
13:13, 3 серпня

Хто з сумчан залишився без води?

Відділ «Служба 15-80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.

Йдеться про будинки за адресами: вул. Заливна, 13 (заміна кранів та установка лічильників гарячої води в квартирі), вул. Г. Кондратьєва, 38, 50 (заміна кранів холодної та гарячої води в квартирах), вул. Г. Кондратьєва, 143 (заміна труб холодної та гарячої води в квартирі), вул. Р. Атаманюка, 27, 55 ( заміна труб та стояків холодної та гарячої води в квартирах), вул. Р. Атаманюка, 33 (заміна кранів холодної та гарячої води в квартирі), вул. К. Зеленко, 7, вул. Івана Сірка, 23 (заміна кранів холодної та гарячої води в квартирах), вул. Івана Сірка, 19 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирі), вул. Харківська, 54, 40, вул. 3-й Паковий проїзд, 6 (установка лічильників холодної та гарячої води в квартирах), вул. Холодногірська, 31, вул. Шевченка, 2, вул. Данила Галицького, 39, вул. Г. Кондратьєва, 152 (заміна труб гарячої та холодної води в квартирах), вул. Засумська, 12 (заміна кранів холодної води в квартирі), вул. Горького, 40 (заміна труб та лічильників по холодній та гарячій воді в квартирі).

Працівники відділу «Служба 15-80» тримають питання на контролі та проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...