• Головна
  • Керівник прокуратури направив до Вищої ради правосуддя скаргу щодо дисциплінарного проступку судді Зарічного районного суду м. Суми
16:26, 28 липня

Керівник прокуратури направив до Вищої ради правосуддя скаргу щодо дисциплінарного проступку судді Зарічного районного суду м. Суми

Керівник Сумської обласної прокуратури 28 липня 2021 року направив до Вищої ради правосуддя скаргу щодо дисциплінарного проступку судді Зарічного районного суду м. Суми.

Так, у рамках кримінального провадження слідчий поліції за погодженням з прокурором звернувся до Зарічного районного суду м. Суми із клопотаннями про надання дозволу на проведення тимчасового доступу до оригіналів документів (з можливістю їх вилучення). Рішенням слідчого судді клопотання задоволено. У подальшому фігуранти кримінального провадження звернулись до вказаної судді з письмовими заявами про виправлення допущених в ухвалах описок. Слідчий суддя Зарічного районного суду м. Суми, усупереч вимог ч. 1, 2 ст. 379 КПК України, не повідомила учасників судового розгляду про дату, час і місце засідання, більш того, вона не лише внесла виправлення описок, а фактично змінила по суті попередні судові рішення. Зокрема, надала дозвіл на тимчасовий доступ до оригіналів документів (з можливістю вилучення їх копій).

Відтак, на думку прокуратури, викладений факт грубого порушення кримінального процесуального законодавства України вказує на наявність в діях судді Зарічного районного суду м. Суми ознак дисциплінарного проступку.

Пресслужба обласної прокуратури

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...