• Головна
  • Сумські спортсмени здобули перемоги у змаганнях
фото
14:03, 22 липня

Сумські спортсмени здобули перемоги у змаганнях

фото

Відкритий чемпіонат м. Суми з плавання в басейні відбувся 19-20 липня в Сумах.

Змагання з плавання проходили на базі Сумського державного університету, де розташований басейн «Олімпійський».

Загалом взяли участь у чемпіонаті 67 спортсменів.

Переможцями та призерами змагань у дисциплінах та вікових категоріям стали:

· 100 в/с дівчата 2010 і молодші: Дар'я СУШКО (1.15,00), Катерина КРАВЧЕНКО (1.29,10), Юлія КОНЯЩЕНКОВА (1.30,30);

· 100 в/с дівчата 2008-2009 р.н.: Вікторія КОВАЛЕНКО (1.11,57), Софія ВОЛЬВАЧ (1.28,53), Анна КУКОВИЦЬКА (1.30,32);

· 100 в/с дівчата 2007 р.н і старші: Вероніка НАУМКО (1.06,50), Поліна ЧЕРЕДНИЧЕНКО (1.09,90), Анастасія РУКОСУЄВА (1.21,41);

· 100 в/с хлопці 2010 р.н і молодші: Савелій ЗАГОРУЛЬКО (1.13,16), Арсеній ВАСИЛЬЦОВ (1.16,03), Ілля КОВРИЖЕНКО (1.16,56);

· 100 в/с хлопці 2008-2009 р.н.: Руслан СЕРДЮК (1.04,93), Устим НАУМЕНКО (1.10,18), Богдан МАНТУЛІН (1.15,71);

· 100 в/с хлопці 2007 р.н і старші: Артем ІВЧЕНКО (1.00,85), Владислав СОКОЛОВ (1.02,13), Руслан КУРОЧКІН (1.04,69);

· 100 бат. дівчата 2010 р.н і молодші: Дар'я СУШКО (1.35,45), Юлія КОНЯЩЕНКОВА (1.37,15), Марія КРАВЧЕНКО (1.42,73);

· 100 бат. дівчата 2008-2009 р.н.: Вікторія КОВАЛЕНКО (1.23,30), Анна КУКОВИЦЬКА (1.36,83), Софія ВОЛЬВАЧ (1.44,96);

· 100 бат. дівчата 2007 р.н і старші: Тетяна РАЄВА (1.19,31), Вероніка НАУМКО (1.20,08), Поліна ЧЕРЕДНИЧЕНКО (1.21,24);

· 100 бат. хлопці 2010 р.н і молодші: Савелій ЗАГОРУЛЬКО (1.26,25), Олександр СТЕЦЕНКО (1.33,52), Арсеній ВАСИЛЬЦОВ (1.35,95);

· 100 бат. хлопці 2008-2009 р.н.: Руслан СЕРДЮК (1.19,07), Михайло ІВАХНІК (1.26,03), Іван ГРИЦЕНКО (1.34,18);

· 100 бат. хлопці 2007 р.н і старші: Ілля РАДЧЕНКО (1.03,97), Іван ГРИГОР'ЄВ (1.06,27), Артем ІВЧЕНКО (1.10,95);

· 200 н/сп дівчата 2008-2009 р.н.: Дар'я СУШКО (2.59,77), Вікторія КОВАЛЕНКО (2.59,83), Анна КУКОВИЦЬКА (3.25,68);

· 200 н/сп дівчата 2007 р.н і старші: Поліна ЧЕРЕДНИЧЕНКО (2.40,31), Тетяна РАЄВА (2.52,87), Вероніка БОНДАРЬ (3.24,58);

· 200 н/сп хлопці 2008-2009 р.н.: Артем НІЖЕНЕЦЬ (3.18,03), Єгор ГОТВЯНСЬКИЙ (3.18,27), Іван ГРИЦЕНКО (3.19,14);

· 200 н/сп хлопці 2007 р.н і старші: Артем ІВЧЕНКО (2.33,93), Іван ШОВКОПЛЯС (2.56,25), Іван ГРИГОР'ЄВ (2.57,11);

· 200 брас дівчата 2008-2009 р.н.: Анна КУКОВИЦЬКА (3.35,28), Софія ВОЛЬВАЧ (3.37,63), Дар'я СУШКО (3.37,92);

· 200 брас дівчата 2007 р.н і старші: Вероніка НАУМКО (3.00,93), Тетяна РАЄВА (3.05,73), Єлізавета КОЛОМІЄЦЬ (4.10,80);

· 200 брас хлопці 2008-2009 р.н.: Єгор ГОТВЯНСЬКИЙ (2.47,62), Михайло ІВАХНІК (3.19,54), Максим ГЛУЩЕНКО (3.58,29);

· 200 брас хлопці 2007 р.н і старші: Ілля РАДЧЕНКО (2.49,43), Тимур КОЛЕСНІКОВ (3.20,80), Микола ЛУК'ЯНОВ (3.55,66).

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...