• Головна
  • Ексочільниця психлікарні Лілія Неофітна, яка катувала пацієнтів, стала директоркою центру соціального обслуговування населення на Сумщині
11:25, 20 липня

Ексочільниця психлікарні Лілія Неофітна, яка катувала пацієнтів, стала директоркою центру соціального обслуговування населення на Сумщині

Керувати комунальною установою, де надають послуги особам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, буде людина, щодо якої ще не закрите кримінальне провадження відносно смерті кількох пацієнтів у колишній обласній спеціалізованій психіатричній лікарні №2.

За результатами конкурсу на зайняття посади директора КУ “Охтирський міський територіальний центр соціального обслуговування населення” переможницею визнали Лілію Неофітну (депутатка Охтирської міської ради від партії «Батьківщина»), пише okhtyrka.net.

Для участі у конкурсі подали документи 4 претенденти: Кулик Любов Олександрівна, Неофітна Лілія Павлівна, Слізченко Олександр Миколайович, Козловська Алла Борисівна. Остання на конкурс не з’явилась.

Довідково: з листопада 2016 року по січень 2017 року у відділеннях лікарні, де головним лікарем працювала Л.Неофітна, температура була неприпустимо низькою (від 10 до 18 градусів при встановленій нормі – 20 градусів за шкалою Цельсія).Проте головна лікарка з багаторічним досвідом пульмонолога не вживала будь-яких дієвих заходів щодо вирішення цієї ситуації. Була проведена ексгумація семи трупів пацієнтів зазначеної лікарні, які померли в грудні 2016 року нібито від серцево-судинної недостатності, набряку головного мозку чи інтоксикації. Висновками судово-медичних експертиз встановлено, що патологоанатомічне дослідження трупів взагалі не проводилось, складені документи підроблені, причиною смерті п’яти пацієнтів є гостра гнійна пневмонія.

В Охтирському міськрайонному суді ще не закрите кримінальне провадження за справою 583/3234/17, де кілька родичів потерпілих вимагають справедливого судового рішення.

Неофітна домоглась в касаційному суді визнати її звільнення незаконним і виплатити 230 тис. грн.за «вимушений прогул».

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...