• Головна
  • Юлія Тимошенко кадрово посилює Центральний штаб «Батьківщини» представниками Сумщини
фото
11:30, 19 липня 2021 р.

Юлія Тимошенко кадрово посилює Центральний штаб «Батьківщини» представниками Сумщини

фото

Депутата Сумської обласної ради, голову фракції ВО «Батьківщина» Вадима Лисого призначено особистим помічником Юлії Тимошенко і покладено кураторство «Батьківщиною» Сумщини, як на члена Політради партії.

Юлія Тимошенко кадрово посилює Центральний штаб «Батьківщини» представниками Сумщини, фото-1

У молодіжному центрі «Романтика» відбувся форум громадських організацій «Сумщина – моя Батьківщина» за участю активу команди «Батьківщини».

Форум відбувся за присутності народного депутата України, заступника Голови партії Івана Крулько, депутата Сумської обласної ради, голови фракції «Батьківщина» Вадима Лисого, Сумського міського голови Олександра Лисенка, депутата Сумської міської ради, голови фракції «Батьківщина» Анатолія Сагача, представників ветеранських об’єднань учасників АТО, «Асоціації старост», «Ради Старійшин Сумської області», «Ради ветеранів», «Жінок Батьківщини», «Батьківщини Молодої» та активу партії на Сумщині.

Під час виступу народний депутат Іван Крулько відзначив роботу партії на Сумщині та депутатів від «Батьківщини», яку високо оцінює Юлія Тимошенко. Тож Лідер прийняла рішення посилити кадрово команду Центрального штабу партії та призначила голову Сумської обласної партійної організації Вадима Лисого особистим помічником. Відтепер він працюватиме над розбудовою партії та всієї Сумщини на центральному рівні.

Виконуючим обов'язки очільника партосередку в області став Олександр Лисенко.

Кадрове підсилення відбулося і в структурі партії на обласному рівні. Відтак, новим керівником Сумської районної партійної організації ВО «Батьківщина» став Анатолій Сагач. Він тричі обирався депутатом Сумської міської ради, досвідчений та відповідальний керівник. Сумська районна партійна організація відтепер об'єднує 16 громад, зокрема Сумську, Білопільську, Ворожбянську, Лебединську міські, Краснопільську, Миколаївську, Степанівську селищні, Садівську, Верхньосироватську, Нижньосироватську сільські та інші громади і налічує понад 350 тисяч людей. Тож безсумнівно, Анатолій Сагач зможе не лише зберегти, але й підсилити роботи партійних осередків району.

Юлія Тимошенко кадрово посилює Центральний штаб «Батьківщини» представниками Сумщини, фото-7

Учасники форуму відзначили, що «Батьківщина» - це дійсно єдина надійна команда. Команда, яка стояла, стоїть і стоятиме на сторожі інтересів України та її громадян.

Юлія Тимошенко кадрово посилює Центральний штаб «Батьківщини» представниками Сумщини, фото-8
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...