• Головна
  • Вся правда про кешбек сервіси в Україні
Новини компаній
17:00, 15 липня 2021 р.

Вся правда про кешбек сервіси в Україні

Новини компаній

Існує багато версій розшифрування терміну “кешбек”, хтось вважає, що це знижка. Інші — програма лояльності. В Україні кешбек з'явився нещодавно, з англійської він переводиться як повернення готівки після придбання товарів. Але послуга враховує лише відсоток від повної вартості.

Магазини конкурують між собою за клієнтів. Кешбек допомагає їм привернути до себе увагу, та закрити покупця на продаж. Цю послугу надають банки, онлайн-магазини та спеціальні сервіси.

Чому для них це вигідно? Кожний отримує якийсь бонус. Покупець має повернуті кошти, сервіс заробляю свою частку, а магазин продає товар. Маркетплейси платять сайтам, які переводять гроші на рахунок клієнтів.

Вся правда про кешбек сервіси в Україні, фото-1

Обираючи сайт з надання послуг по кешбеку потрібно враховувати такі поради:

  • Користуватися перевіреними сайтами.
  • Обережно ставитися до тих сервісів, що існують мало часу.
  • Читати відгуки. Якщо тільки шаблоні позитивні відгуки, або багато негативних — краще пошукати інший сайт.
  • Обирати краще сервіс з зрозумілим і простим функціоналом.
  • Сума виведення коштів повинна бути мінімальною.
  • Спосіб виведення грошей — на карту, інтернет гаманець чи на мобільний рахунок.

Кожний сайт має свої плюси і мінуси. Тому користуючись порадами можна обрати оптимальний для себе варіант.

Найкращий кешбек сервіс в Україні Letyshops

Вся правда про кешбек сервіси в Україні, фото-2

Цей кешбек сервіс був заснований у 2014 році в Вінниці. Він має більше ніж 2000 магазинів партнерів, серед яких — Аліекспрес, Ева, Мойо та інші. Найменша сума виведення коштів становить 500 рублів, або близько 200-250 грн. Після реєстрації новому клієнту надається преміум аккаунт на 7 днів.

В Летишопс створена програма лояльності, яка дозволяє користувачам збільшувати відсоток кешбеку. Сайт має простий та зрозумілий інтерфейс. Є мобільний додаток та плагін для браузера, що спростовує отримання кешбеку.

Для початку використання сервісу Летішопс потрібно пройти реєстрацію. Для цього вводять адресу електронної пошти. Є інший варіант — через соціальні мережі — Фейсбук, Гугл+. Після цього в списку обираємо магазин. Після переходу с сервісу на маркетплейс потрібно обрати товари, та зробити замовлення.

В персональному кабінеті кешбек буде в режимі “очикування”. Кошти будуть зараховані протягом місяца. При повертанні товару, кешбек списується з рахунку.

При купівлі товарів з Аліекспрес потрібно ознайомитись з умовами кешбеку. Він не нараховується якщо відкрита суперечка, та при заказі товарів з Tmall.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...