• Головна
  • На Сумщині вилучили з обігу 738 кг масла з кишковою паличкою
14:17, 13 липня 2021 р.

На Сумщині вилучили з обігу 738 кг масла з кишковою паличкою

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Сумській області в ході здійснення планового заходу державного нагляду (контролю) було проведено плановий відбір харчових продуктів на потужності виробника молочних продуктів (були відібрані зразки масла солодковершкового 72,5%) з Роменщини.

За результатами досліджень у Сумській регіональній державній лабораторії Держпродспоживслужби в дослідженій продукції було виявлено наявність бактерій групи кишкової палички (БГКП (коліформи) в 0,01 г) та перевищення допустимого вмісту факультативних анаеробів (КМАФАнМ, КУО в 1,0 г – 2,2*107) у маслі солодковершковому селянському 72,5%, розфасовка 200 г, що не допускається вимогами ДСТУ 4399:2005 «Масло вершкове. Технічні умови», який введено в дію 01.07.2006.

За результатами вжитих Головним управлінням заходів вироблена партія масла в обсязі 738 кг була не допущена до реалізації та вилучена виробником з обігу.

Протягом минулого року в межах заходів державного нагляду Головного управління було вилучено з обігу 1158,48 кг масла солодковершкового та застосовані до порушників штрафні санкції в розмірі 350 тис. грн. Головним управлінням було доведено законність всіх оскаржених постанов про застосування штрафних санкцій за допущені порушення у сфері безпечності харчових продуктів молокопереробними підприємствами області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...