• Сумські хокеїстки зіграли тест-матчі з командами Польщі та Литви
09:40, 12 липня 2021 р.

Сумські хокеїстки зіграли тест-матчі з командами Польщі та Литви

Збірна команда України провела тест-матчі у Польщі. Сформована українська команда з гравчинь муніципального спортивного клубу "Сумчанка" та вихованок сумської хокейної школи.

Після поразки від збірної команди Польщі у першому матчі (2:3) українки поступились полькам і у другому матчі. Друга зустріч завершилась з рахунком 2:0 на користь національної команди Польщі, пише suspilne.

11 липня суперницями команди Світлани Макаєвої була збірна команда Литви. Україна відкрила рахунок у першій чверті гри. У другій "синьо-жовті" забили ще п’ять м’ячів у ворота литовських хокеїсток. Ще два голи забили українки у третій чверті матчу. А в останній довели кількість взяттів воріт команди Литви до одинадцяти. Свої ворота українки зберегли "сухими".

Крім того, 10 липня українська команда провела товариський матч проти польської молодіжної збірної. Українська збірна перемогла полячок з рахунком 6:0.