У Сумах за сприянням ГО "Благодійний фонд Олександра Ємця" провели консультування дітей з патологією серцево-судинної системи

10 червня за сприянням ГО "Благодійний фонд Олександра Ємця" в умовах КНП "Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди"СМР фахівці "Інституту серця МОЗ України" провели консультування дітей з патологією серцево-судинної системи.

Всього проконсультовано 49 дітей, з них мешканці м. Суми - 23, районних центрів - 6, Будинку дитини - 11, Сумського центру соціально-психологічної реабілітації - 9.

По результатам огляду 32 дітей мають вроджені вади розвитку, 17-диспластичні зміни структур серця. 5 дітей зі складними вродженими вадами серця скеровані на оперативне лікування в умовах "Інституту серця МОЗ України", решта отримали кваліфіковану консультацію щодо подальшого спостереження і лікування.

У Сумах за сприянням ГО "Благодійний фонд Олександра Ємця" провели консультування дітей з патологією серцево-судинної системи, фото-1 У Сумах за сприянням ГО "Благодійний фонд Олександра Ємця" провели консультування дітей з патологією серцево-судинної системи, фото-2 У Сумах за сприянням ГО "Благодійний фонд Олександра Ємця" провели консультування дітей з патологією серцево-судинної системи, фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі