фото
16:30, 11 червня 2021 р.

У Сумах завершився "Чемпіонат Європи по-сумськи" з футболу

фото

У Сумах на полі футбольного центру "Барса" 10 червня фінішував мініфутбольний турнір "Чемпіонат Європи по-сумськи". 24 аматорські команди стартували за календарем чемпіонату Європи 24 травня.

У четвер у матчі за третє місце зустрілись команди "ЗіКоНі" та "Сервіс Люкс", які представляли, відповідно, Німеччину та Шотландію. Перемогу у "бронзовому" матчі святкували сумські "шотландці", пише suspilne.

У Сумах завершився "Чемпіонат Європи по-сумськи" з футболу, фото-1

У фіналі "Lex VSK" (який представляв Австрія) зіграв з "Food Center" (який виступав за Нідерланди) і переміг з рахунком 6:3. Таким чином "Lex VSK" посів перше місце, "Food Center" здобув "срібло", а "Сервіс Люкс" – "бронзу".

У Сумах завершився "Чемпіонат Європи по-сумськи" з футболу, фото-2

Кращим бомбардиром турніру став Максим Мисловський ("Food Center") в активі якого 13 голів на чемпіонаті.

Чемпіонат Європи з футболу починається 11 червня. У неділю в ньому стартує збірна команда України.