Як пройшла зустріч народного депутата України Ігоря Васильєва з громадянами в Сумах?

Вчора всі мали змогу прийти на зустріч до нардепа Ігоря Сергійовича та обговорити свої питання.

За словами Васильєва Ігоря, «проблем в місті дуже багато і будемо працювати над їх вирішенням».

«До мене звернулись співробітники 26-ої школи з проханням встановити нові вікна в школі, бо при ремонті їх «забули» замінити. Думав такого вже немає.

Звичайно, зробимо нові вікна, щоб діти відчували себе комфортно. Кошти будемо залучати через соц-економ розвиток для Сумської громади», - сказав народний депутат.

Також на зустрічі говорили про незаконне будівництво в центрі Сум між Соборною та Воскресенською, де планується забудова торгівельно-розважального комплексу, на яку немає дозвільних документів. Спочатку дану проблему буде обговорено з мером міста Олександром Лисенком для того, щоб об'єктивно зрозуміти ситуацію.

Спілкувався нардеп і з головою Сумської РДА та депутатом Сумської районної ради щодо розподілу залишків Сумського району, адже питання досить складне і вже довгий час не може бути вирішено.

«Радий, що наша країна багата небайдужими людьми, адже депутат не в змозі помітити всі проблеми округу одразу. І однією із таких непомічених, але важливих проблем є - відсутність стадіону в селі Велика Чернетчина. Обов'язково відвідаю найближчим часом та оглянемо стадіон безпосередньо», - повідомив Васильєв Ігор і додав, що: «Очі-в-очі. Такий контакт працює найефективніше і закликав долучатись до наступних зустрічей.

Як пройшла зустріч народного депутата України Ігоря Васильєва з громадянами в Сумах?, фото-1 Як пройшла зустріч народного депутата України Ігоря Васильєва з громадянами в Сумах?, фото-2 Як пройшла зустріч народного депутата України Ігоря Васильєва з громадянами в Сумах?, фото-3 Як пройшла зустріч народного депутата України Ігоря Васильєва з громадянами в Сумах?, фото-4
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі