Стильний предметний дизайн

Предметний дизайн - дизайн-студія Романа Москаленка
Предметний дизайн - дизайн-студія Романа Москаленка

Предметний дизайн — сучасні технології декорування від дизайн студії Романа Москаленка — 095 105 42 85

Декоратори нашої студії застосовують великий спектр різних технологій при роботі в предметному дизайні та декоруванні. Елітний дизайн інтер’єру завжди вирізнявся своєю ексклюзивністю та вишуканістю саме через техніки декорування та інтер’єрний декор .

Стилі в предметному дизайні з якими працюють наші фахівці можуть бути зовсім різні – це як нові, сучасні – доприкладу: хай-тек, мінімалізм, ф’южн, ар-деко. Так і стилі, які були актуальними досить давно, але й в певній мірі залишаються досить затребуваними і  дотепер: бароко, ампір, сучасна та звичайна класика, готика і т.д..

Крім роботи на замовлення, коли клієнт чітко знає що йому потрібно та в якому стилі, ми створюємо різні твори сучасного мистецтва у власному стилі, та суто наших, ексклюзивних технологіях декорування. Всі наші обєкти предметного дизайну будуть в комплексі виражати атмосферу та стиль інтер’єру. Саме це і пропонує наша студія.

Ми представляємо вироби із обвугленого дерева, рельєфні картини, барельєфи, скульптури, мозаїки та ін. Тому, стильний предметний дизайн в нашому розумінню – це багатогранність та сукупність технік декорування, які в свою чергу мають високу художню складову, та можуть застосовуватись в кардинально різних стилях.

Твори сучасного мистецтва

Сучасне мистецтво ми можемо характеризувати як повну свободу вираження своїх думок та почуттів у певній формі. Твори сучасного мистецтва захоплюють своєю неодноманітністю та неповторністю. У творах сучасного  мистецтва все більшої актуальності набирає звернення уваги до людини як до цілісної особистості, розкривається її внутрішній світ, сексуальність, різносторонність. Саме зараз настала можливість поєднати в одній композиції різні стилі та розкрити суспільству існування різних культур.

Одним  із творів сучасного мистецтва є скульптура, яка представлена в нашій дизайн студії в різних техніках її виготовлення. Це лайфкастинг та модернізовані технології виготовлення скульптури із металокаркасу. Характер, образ в якому чітко читаються почуття та емоції, поєднання сучасності з індивідуальністю – це риса яка притаманна всім скульптурам нашої студії.

Предметний дизайн, Дизайн-студія Романа Москаленка Предметний дизайн, Дизайн-студія Романа Москаленка Предметний дизайн, Дизайн-студія Романа Москаленка Предметний дизайн, Дизайн-студія Романа Москаленка Предметний дизайн, Дизайн-студія Романа Москаленка Предметний дизайн, Дизайн-студія Романа Москаленка Предметний дизайн, Дизайн-студія Романа Москаленка Предметний дизайн, Дизайн-студія Романа Москаленка Предметний дизайн, Дизайн-студія Романа Москаленка Предметний дизайн, Дизайн-студія Романа Москаленка

Фахівці предметного дизайну

Фахівці предметного дизайну від нашої студії – це люди, які створюють Ваше повсякденне середовище, допомагають Вам почувати себе комфортно в гармонії з предметами навколо Вас. Вони обов’язково є висококваліфікованими професіоналами своєї справи, мають високі творчі здібності, вміють йти на контакт та розуміють потреби та бажання клієнта.

В нашій дизайн студії працюють найкращі фахівці предметного дизайну в Україні, які допоможуть Вам створити ідеальний обєкт. Ми створюємо автентичний продукт за Вашими побажаннями, враховуючи наш величезний досвід та професіоналізм, ми завжди готові йти на експерименти та реалізовувати Ваше бачення. Наші фахівці запропонують Вам варіант, який точно підійде саме Вам.

Зробити замовлення на вподобаний Вами виріб сучасного мистецтва із напрямку предметного дизайну Ви можете перейшовши на наш сайт, розділ - декорування

дизайн-студія Романа Москаленка стильний предметний дизайн предметний дизайн
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі