• Головна
  • Нацгвардійці на Сході змінили військовий одяг на вишиванки!
фото
13:08, 20 травня

Нацгвардійці на Сході змінили військовий одяг на вишиванки!

фото

У День вишиванки традиційний український одяг надягають тисячі людей не лише в нашій країні, а й по всьому світу. Тому гвардійки та гвардійці військових частин Східного територіального об’єднання вирішили нагадати українцям, про єдність та поділилися думками щодо вишитого символу України.

Боєць окремого загону спеціального призначення «Азов» Олексій зазначає, що з початком російської агресії на сході країни, самоідентифікація стала дуже важливою для українців.

«Вишиту сорочку будь-хто може вдягнути раз на рік, але справжній українець має спочатку вбрати у вишиванку свою душу», - каже Олексій.

Для гвардійця маріупольської бригади Владислава, День вишиванки – це можливість нагадати про минуле.

«Ми обов’язково повинні знати нашу історію, а також традиції та звичаї наших предків, якщо прагнемо створити світле майбутнє, особливо це стосується військовослужбовців», - наголошує гвардієць військової частини 3057.

Захисниця України Альона згадує: коли вперше одягнула вишиванку, то відчула себе особливою.

«У вишиванці відчуваю, що я українка, - зазначає гвардійка - Це надзвичайно яскравий, рідний український символ, який уособлює любов до всієї країни».

Гвардійці та службовці військових частин сьогодні змінили повсякденне вбрання на традиційний український одяг - вишиванки.

«Вже кілька років поспіль у цей день я приходжу до частини у вишиванці. Окрім того, що це хороша традиція, це ще нагода вкотре підкреслити – ми українці, ми маємо свої традиції та історію, власне нам є чим пишатися», - розповідає капітан сумського батальйону Віталій Завалюк.

«Для мене вишиванка – це не просто одяг. Це щось значно більше, щось дійсно національне, те, що ідентифікує нас у світі. Одягати гвардійську форму та одягати вишиванку - певно це дві найбільші гордості для мене», – говорить прапорщик військової частини 3051 Жанна Мар’єта .

День вишиванки для багатьох гвардійських родин – це ще й справжнє сімейне свято. Хтось прийшов на службу у вишиванці, хтось свого часу влаштував справжнісіньку фотосесію у національному вбранні. Словом, цей день і для гвардійців щороку перетворюється на справжнє свято, яке об’єднує дуже різних українців за політичними, релігійними поглядами, за мовною ознакою.

Відділення інформації і комунікації Східного ТУ

Вадим Вигінний, Анатолій Кравченко

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...