• Головна
  • На Сумщині 65 об’єктів державного майна підлягають приватизації
11:44, 20 травня

На Сумщині 65 об’єктів державного майна підлягають приватизації

Про це під час брифінгу повідомив в. о. заступника начальника регіонального відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях – начальник Управління забезпечення реалізації повноважень у Сумській області Олександр ЄФІМЕНКО.

«Наше управління здійснює приватизацію об’єктів, вартість яких не перевищує 250 млн грн, – зазначив Олександр ЄФІМЕНКО. – Усього в 2020 році на аукціонах виставлено на приватизацію 31 об’єкт, продано 23 та до державного бюджету перераховано більше 4 млн грн».

В.о. заступника начальника регіонального відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях розповів, що на Сумщині наразі 65 об’єктів державного майна підлягають приватизації. Усі об’єкти малої приватизації продаються виключно через аукціони ProZorro.

«Станом на 1 травня відбулися аукціони та укладено договори купівлі-продажу щодо 8 об’єктів, ціна продажу яких склала 108 млн 800 грн», – повідомив Олександр Єфіменко.

Посадовець закликав бізнес брати участь в аукціонах з продажу об’єктів малої приватизації. Адже це сприятиме не лише залученню коштів до державного бюджету, а й створенню нових робочих місць, розвитку підприємництва в області.

Про аукціони можна дізнатися на сайті фонду https://privatization.gov.ua/about-us-pro-pryvatyzatsiyu/ та сайті регіонального відділення: http://www.spfu.gov.ua/ua/regions/sumy.html

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...